trip-krainetrip-ukraine-dark
Ameerika kodakondsus

Kas keegi oskab öelda, mis alusel saab taodelda Ameerika kodakondsust nii endale kui ka lapsele.

Kas tööluba saab alles vormistada, kui tööleping on sõlmitud ning samas tuleb ette näidata ka elamisluba või saab Ameerikas koha peal vajadusel tööle minnes teha elamisluba.

Mis alusel väljastatakse elamisluba ja kui pikaks ajaks? Ma mõtlen milliseid dokumente küsitakse?

Kas tahad Lõuna-, Kesk- või Põhja-Ameerika kodakondsust?

Et niisama sa ei saa kuidagi Am. kodakondsust. Selle saad, kui oled USA-s 3-7 aastat (oleneb asjaoludest) Alalise Elaniku staatusega elanud(permanent resident). Alalist elamisluba ka niisama ei saa, et lahed ja ytled saatkonnas voi USA-s kuskil, et ma tahan saada...:))Sama kehtib ka tooloa suhtes!! USA-s elada ja tootada niisma ei saa. Lyhiajaliselt kyll jah, kui lahed labi agentuuri naiteks. voi aitab tooandja teha tooviisa...kui ta sind vaga vaga toole tahab.Aga yldiselt ei hakka nad sellega jamama. Usas olles ise sa ei tee midagi. Ka toolepingut ei solmi sinuga mitte keegi, kui sul ei ole tooluba, elamisluba ja SSN-i. Elamisloa saad naiteks siis kui Am.ga abiellud, aga arvesta, et see votab jubeda aja ja raha! mote on seeles, et Ameerika ei ole ju mingi naaberriik, et lahen ja tootan ja elan...sinna saab turistina moneks kuuks minna, aga muuks peavad head pohjused, vajadused olema.

Lisan veel, et elamisloa voi tooviisa saamiseks siis peab sul olema niioelda sponsor. Selleks voib olla naiteks 1.USA kodanikust abikaasa. 2.Tooandaja, kes mingil pohjusel tahab sinu eest kosta ja sinu pabereid ajada ning maksta. 3. Vahendusfirma, kes tagab sulle too ja elamise MINGIKS ajaks. Ja yleyldiselt ka abielludes ja olles olnud abielus vahem kui 2 aastat, saab Elamisloa vaid 2 aastaks.

Tean et siin on tööpakkumised ja muu rangelt keelatud, kuid ehk saadab keegi lingi, mis annab vahendusfirmad kes pakkuvad tööd USAsse Miamisse

koige paremaid sonu olen kuulnud "Evmar" kohta, asub Tallinnas...uuri sealt..eks neid on veel, a selle kaudu on paljud kainud ja rahule jaanud. Edu!

suur aitäh sulle texasetiby..ma tahstingi enne su vastust lugedes kuulda kas see on hea koht mille kaudu minna tööle USa-sse