Atlanta, Georgia - Kolimine ja sealsed eestlased

Tervist! Plaanis on tulevikus kolida Atlantasse, on seal ehk lähiümbruskonnas eestlasi ees ka? Georgias täpsemalt. Lähen sinna profimaadluskooli WWA4, majutus on välja otsitud, töö aga veel mitte. Ehk mõni Home Depot või midagi, ehk laomeheks, ju näeb. Nüüd kus viisavabadus tulemas, kas võib ikkagi olla mingeid komplikatsioone? 2 aastat kestab kool, ning plaanis Ühendriikidesse ka elama jääda, aeg-ajalt külastades Eestit ja Skandinaaviat laiemas laastus. Igasugune info on teretulnud, kellel on MARTA liinide kohta arvamusi-kogemusi, andke tuld. Suurimad tänud!

Tere! Lugesin su huvist Atlanta kohta ja võin anda sulle sealsete noorte telefoninumbrid ja võin ka isa rääkida nats, sest elasin Atlantas üle 7.aasta. Kui soovid täpsemalt teada, siis kirjuta mulle aadressil ivlis20@yahoo.com ja siis ehk räägime edasi.

Tere, opin ja tootan siin. Ja olen olnud United States 4 kuud ja pole kohanud uhtegi eestlast. Ja oleks vaga teretulnud teada sinust midagi.

Meil teistelgi siin lugeda elust ja tööst USA-s. Lähen septembris USA-sse tööle ja elama. Jagage oma muljeid!

Muide Atlantas on vaga kena koik. Ilmad on vaga kuumad suvel 30kraadi voi rohkem. Ilusad pargid paljud noored veedavad aega seal, Coca-cola kuulus building, Atlantic station, Georgia suurim Aqvarium, six flags(roller cost), tennis court, koik on vaga lahedal ja alati on midagi teha, kui vahe tahta!

Ja seda ka, et Ameerikas peab vaga vaga kontrolli pidama selle ule mida sa sood, kui tahad sale pusida. Koik soogid on tais kaloreid! Mulle isiklikult eriti ei meeldi siinne toit.

Mul on plaan minna Atlantasse Jaanuari lopus , oppimise eesmärgil. Viisa tegemine on praegu täies hoos. Tahaks hea meelega nendega kes seal elavad mingit yhendust saada. Mida rohkem sopru seda parem, kardan, et muidu läheb igavaks.

Siiski kui keegi elab Atlantas, siis voiksite yhendust votta. Olen kohal homme ja pooleks aastaks umbes. lilywhite666@hotmail.com VictoriaSecret, kas tohib ma kirjutan sulle e-mailile kui oled veel Atlantas?