Augusti lõpus Hispaaniasse

Panen postituse, sest endal plaan minna augusti lõpuks Hispaaniasse tööle, ja veeta kogu talvine aeg seal. Juuniks siis tuleks Eesti tagasi, või kui l2heb seal hästi siis vbla ka mitte tagasi tulla. Iseasi kas talve perioodiks seal koka tööd leiab. Kas on veel selliseid inimesi kellel samasugune plaan? Üksi on veits nadi minna.

Mis linna plaan minna? Augusti lõpp on natuke halb aeg töö leidmiseks, juunis ja juulis on töökäsi kõige rohkem vaja ja siis kui oled tipphooajal töö leidnud saad piisavalt sidemeid et ka talvel jätkata. Me läheme juuli alguses viie sõbraga Fuengirolasse aastaks, üks meist tahab ka kokatööd saada, kui saab siis võime sind aidata

vägev. Ei ole veel üldse mõelnudki linnade peale kuhu võiks minna. Googeldasin nüüd veits Fuengirola kohta ja tundus päris äge linn olevat. Seda ma mõtlesin ise ka, et augusti lõpp on veits kehv aeg, et hooaeg hakkab läbi saama jne. Augusti lõpus plaanin minna selle pärast, et ma teen lubasid ja tahaks need kindlasti valmis saada ja tööplaan on ka tehtud nii, et ennem augustit ei saa minema. Kuid kui te olete nii abivalmis, siis ma hoiaks hea meelega teiega ühendust ja vaataks mis edasi saab.

Endal on sama plaan minna hispaaniasse tööle augusti lõpus,koos sõbraga.Plaan on minna kuhugi Lõuna-Hispaaniasse ja otsida tööd kokana.

Hei! Mina ka mõlgutan mõtteid, et võiks millalgi augustis (augusti lõpp pigem) hispaaniasse minna. Ma pole küll enne kuskil nii kaugel käind, aga pikka aega olen sellest mõelnud. Ja ka ei taha üksi minna. Aga mismoodi minek Teil on? Mingite vahebdajatega või pakite oma seitse asja ja minek?

Mul plaan minna juuli lõpus.Kui vahendajate kaudu tööd ei saa,siis seitse asja kokku ja lihtsalt minek. Magada saab alati MacDonaldsi katusel...

kallid inimesed miks te sõidate eestist ära?

aga tegelt ka, augusti lõpp oleks kõige parem aeg küll, mina ei hakka ennast ennem liigutama. Aga ma tahaks ennem leida töökoha kui kohale lähen

onsunlade, aga kas sa hispaania keelt oskad? Ja oleks jah hea kui leiaks enne töökoha, aga ma ei kujuta ette kust peaks otsima. Minu puhul oleks küll hüppamine pea ees tundmatusse...aga omamoodi väljakutse. Ja kui vana Sa üldse oled?

Elan Marbellas juba aasta ja soovitan vahetalitajatega mitte tegeleda, liiga palju m6tetut raha tahavad. Soovitan kohale tulla ja siis ringi vaatama hakata. Kuid nagu juba eelnevalt on oeldud, on august nati halb aeg tulla. Soovitan tulla juunis/ juulis. ja pakkige oma 7 asja kokku ja tulge. Ingliskeelega saab siin hakkama (eriti just puerto banusis, kus inimesi on lahti lastud, kuna nad valdavad hispaania keelt, mitte inglise keelt). Kui on soov pikemalt peatuda, siis soovitan dokumendid korda ajada, kuna kui paberid korras, on kergem tood saada. Dokumentide korda ajamisel m6tlen, et ennast on aja registreerida, et sa siin toole hakkad. Pole vaja muud asja, kui foto ja pass, k2id politseis 2ra. Kuid selle t6endi saamine v6tab aega kuni 5 n2dalat ja ilma selleta (NIE) ei taheta eriti inimesi toole v6tta. M6ned s6brad on enne siia tulemist paar p2eva Barcelonas veetnud. Et Eestist Barca, ajab dokumendid korda, sealt eesti paariks kuuks ja siis otse siia, ja dokumendi saab siit v2lja v6tta.

Rohkem infi tahate, siis metsik3@hotmail.com . . . Trip.ee lisas hulga suuri algustähti ja postitaja võiks neid tulevikus ise lisada.

olex huvitatud ka muudest asjadest sinuga suhtlema? on see võimalik?

metsik kas sa ise elad seal puerto banuses? Kuidas seal hindade ja palgasuhe on üldiselt? Kas tasub sinna täitsa lõunasse ära tulla? Palju keskmiselt palka saab kui vene keel ja inglisekeel on suus? Hispaania keel ka natukene aga seda seal vaja ei pidavat minema?

Kas Marbellas võtab NIE tõesti niii kaua aega? Tegime Barcas need ja saime kahe päevaga ja mingit pilti polnud vaja? Aga noh eks linnad on erinevad võibolla tõesti? . . . !

Minu msn on muidu kriishu@hotmail.com, et siis kes soovib minuga ühineda, võib mind msn-i lisada ja seal saab lähemalt arutada :)

Päikest ;)