Austraalia Maksud

Tere Kas kellegil on aimu palju tax austraalias t[[tades 417 viisaga peaks olema, t[[andja Perthis ytles et 417 viisaga peab makse tasuma 49c iga teenitud dollari eest? Kas see on mingi nali voi....

Hei,

Austraalia maksusüsteem on progresiivne. Seega sinu makstav maks sõltub teenitud summast. Mida rohkem teenid, seda kõrgemat maksu pead maksma.

Töötasin austraalias finantsjuhina aasta, seega anna teada kui vajad rohkem infot maksude kohta.

jah minul oleks küsimus. mis % sa lõpuks ikkagi tagasi saad taodelda kui oled ennast residendiks märkinud?

minu hostelikaaslased, kes ka 417 viisaga on, v2idavad, et nemad said esimese aasta eest tagasi K6IK maksud, mis nad maksid. residendiks olid m2rgitud siis.

Kui teenid aastas alla 6000 AUDi, siis saadki maksud 100% tagasi. See juhtub tavaliselt siis, kui saabud Austraaliasse finantsaasta keskel.

Maksutagastus Austraalias

Võtan uuesti üles korduvalt käsitletud teema-Maksud Austraalias. Oleks üks konkreetne küsimus: Olen end registreerinud kui resident. Palgalehel kirjas aastane tulu(annual salary) $41600. tegemist ei ole nn. farmitöö alla kuuluva tööga. Tõemäpliselt saame rohkem tööd teha ja juuni lõpiks, kui tuleb deklareerida on maksu kogunenud kokku ca $8500. Kui ma nüüd selle deklareerin, siis mis ulatuses ma saan raha tagasi? Kuidas on lood Superiga? Olen kuulnud et tagastatakse 60%?

Tänud targa vastuse eest…

Kõlab vb imeliku küsimusena, aga kas kuskil netis on võimalik vaadata kui palju makse olen juba maksnud? Jah, payslipide peal on kirjas, aga kahjuks kõiki enam alles pole ja olen vahel ka tööandjat vahetanud.

Tänud asjalike vastuste eest:)

Notice of assessment- kes teab?

Maksude tagastuseks vajalikud paberid said juba eelmisel aastal saadetud. Nüüd 7 kuud hiljem tuli postiga Notification of income tax adjustment. Seal on täpselt kirjas summa, mis maksudeks maksin. Küsimus on, et mida selle notice of assessment dokumendiga edasi teha? Kas on lootust saada ka tsekk?

Maksude tagasi taotlemine

Töötasin Working Holiday viisaga ja soovin oma makse tagasi taotleda. Eelmisel korral kasutasin http://www.backpackertaxrefunds.com.au – kulus küll mitu kuud, aga sain ilusti kõik tagasi ja tasu oli ainult 143AUDi.

Seekord olen nendega mitu korda püüdnud ühendust võtta, aga 4 kuuga pole eriti edasiminekut olnud ja tahaksin mõne teise firma leida (taxback.com-ile 10% maksta ei tahaks).

Mis firmasid soovitaksite maksude tagasi taotlemiseks?