Austraaliasse Septembris 2009

Tervist Kallid kaasmaalased.

Olen leidnud ka selle huvitava portaali, kus inimesed tahavad kodumaalt tolmu pühkida, kas siis pikemaks või natukene lühemaks ajaks.

Minule aitab samuti siin eestis olemisest. Olles noor inimene, nimelt siis 20-aastane hetkel ja nimeks mul Taavi.

Majandusseis nagu ta hetkel meil ole ja oleks aeg reisimisele mõelda.

Aga asume siis asja kallale. Kõikidel kellel oleks huvi septembris Austraalia poole lennata siis andke endast märku.

Kaua me ikka siin majandusseisus vireleme ja stressi endale kogume.
Lähme ja naudime ilusat ilma, kus annab nii raha teenida kui ka head elu elada soojas kliimas ning mida kõike veel paremat.

Esialgne plaan oleks Septembris minema minna ja selleks ka postitasin nii vara siia foorumisse kirja, et võiks ju laheda seltskonna kokku ajada ja seltsis minna.

Kui huvi siis andke märku.

Panen Msn-i ka siia kui tõsisemaid huvilisi on: taavi088@hotmail.com

Tere, Taavi!

Millal ja kuhu Sa oled täpselt planeerinud minekut? Mina mõtlesin alustada rännakut 5. septembril Perthi. Seal on mul juba 1 sõber ees.

Plaan oligi kuskil sellisel kuupäeval minna....Siin nädal ennem või hiljem, see ei oma rolli.
Praegu tahaks hea ja normaalse seltskonna kokku ajada, siis oleks lõbusam kõik koos.
Perthi oli ka plaan. Kas sul oleks seal kindel töökoht ka olemas või peaksid otsima hakata.
Mul üks sõber eile tuli ja ütles, et kui keegi on ees siis oleks väga hea kui ta hopiaks kõrvad lahti ja kui kuskil midagi head pakutakse, siis näiteks mainida, et mul 1-2 päeva pärast jõuavad head töö inimesed siia.
Mul ei ole hetkel kedagi seal, sellepärast ka otsin mõnusaid kaaslasi kaasa.
Ma jälgin teisi foorumeid ka ja vaatasin, et sa oled kursis, kus soodsa hinnaga piletit ka saada.
Kui see tõsi on, siis äkki valgustad mind ka?
Päikest ;)

Lisan Su MSN'i äkki, siis saame pikemalt rääkida?

Olen sellega täiesti nõus.
Aga ma olen seal õhtul, et siis saame rääkida lähemalt, kui sobib?