Austraaliasse tööle

Kas keegi on käinud Mir-iga Austraalias? www.mir.ee Seal päris soodne 7990.- pilet hinna sees ja ise saad töö valida. Plaan on minna aastaks sinna.

Kuidas see nii odav saab olla? Selle raha eest ei saa 1otsa piletitki.

Mind huvitab ka, kas keegi teab midagi täpsemalt sellest programmist. Kuidagi liiga ilus tundub, et tõsi olla. Ma ei tea, olen ehk liiga paranoiline...aaga jahm...kes midagi teab, siis hea meelega ootaks infot:)

Vaatasin, et domeen mir.ee on regatud Traktor Travel OÜ nimele. Kunagi võtsin neilt tervisekindlustuse Austraalia jaoks. Igati positiivse mulje jättis tookord. Kui selle 7990.- eest tõesti kõik need asjad saab, mis seal kodukal lubatud, siis on tegemist pea-aegu, et tasuta paketiga võiks öelda. Tahaksin isegi teada, mis imelennufirmaga tegemist on, mis nii odavalt Austraalia kohale viib? Kui sellest 7990.- maha arvestada viisa + kopsuröntgen, siis lennukipiletitele jääb järele ligikaudu 6000.- Traktoripoisid, kui te seda teemat loete, siis äkki valgustate meid väheke kuidas selline asi võimalik on :)

Halloo, lennupileteid selle hinna eest küll ei saa! Nende eest tuleb ikka jurde maksta. Ühe otsa pileti odavaim versioon on 11 000.-! Estravelist võib aga leida Emiratesi pakkumise 12500.- edasi-tagasi alates Istambulist.

Näet, loe veel unise peaga asju :o) Vaatasin nüüd rahulikult üle uuesti - pilt hoopis teine. Sellele 7900 eegule lisanduvad: viisa + kopsupilt + kindlustus + lennukipiletid. Seal kodukal "Austraalia paketi kulutused" on need, mis tuleb ikka endal kanda. Lisaks saate 7900.- eest MIRi poolt teenusted, mis on toodud: "Austraalia paketis sisaldub" lõigus. Sedapidi on pilt palju loogilisem :p

Alla 11 000.- ei mängi välja eriti jah. Lähen mai alguse poole ilmselt ning piletid tulid alates Tallinnast, 3 ööd peatust Kuala-Lumpuris kuni Perthini natuke alla 11 000.- Saaks ka ~2000.- odavamalt, aga siis peaks lendama läbi Bahraini Qatar Airwaysiga ja seda ma eriti ei soovitaks, kes just ekstreemlennureisi ei soovi.