Clinovia Inglismaal

Olen selles firmas tool mitu kuud ja asjad on on minu jaoks kull usna segased.Tooasjad venivad pidevalt aga palka makstakse.Kurta pole muidugi motet aga tahaks siiski mingit selgust.Ulemustega raakides ei voi milleski kindel olla.Ootamine on pohitegevus.Kui keegi oskab selle firma "hingeelust" midagi pajatada,oleksin vaga tanulik.

Ei mõista mida sa veel tahad.Palka ju saad.

Peale raha on ka midagi muud mida tahta.Antud juhul tahan vastust oma kysimusele.Kui keegi teab,miks see firma pisut kummaline tundub,siis voiks kogemusi jagada.

Lugu v'aga lihtne, neil pole firmas organiseerimisega k'oik korras. Nad tegutsevad juba oma paar aastat kui mitte kauem, aga asjalood on t'oesti kehvad. Esimese lepingu teevad k'oik tavaliselt aasta peale, selle aja sisse peaks mahtuma koolitus, kuid sellise tempoga ei suuda nad kedagi aastaga koolitada. Inglismaa hakkab varsti t'o'ole v'otma ainult kogemustega inimesi. Kui sa oled juba siin siis on ok, aga j'argmistel l'aheb raskemaks. Nii et kannatust. Ja alati on ka muid v'oimalusi. Aga see istumine n'uristab 'ara k'ull.

Aitah talika2 asjaliku vastuse eest.Organiseerimine on jah nende nork kylg.Aga palka maksavad ausalt,mis sest et tood pole tehtud.Koolituse saaks kiirelt teha kui kohe asjaga pihta hakata.Pole harjunud sellise venitamistaktikaga,aga eks igal pool ole omad kombed ja probleemid.Loodan et saan oma koolitusega ka varsti yhele poole.Saaks rahus tood teha ja mitte teadmatuses istuda.Edu koigile eestlastele kes Clinovias tootavad!!

Tere, saan ma õigesti aru, et läksid sinna tööle (Clinovia) Eesti vahendaja kaudu. Kui Sul selle vastu midagi pole, siis räägiks sellest veidi. Kirjuta mulle birindra@hot.ee

mida mehed pannakse sel ametis tegema ja kuidas nad hakkama saavad?Olen ma loll et tahan minna Clinovia kaudu Inglismaale hoolajaks.Andke tarkust!

No see ei käi vist väga selle teema kohta aga et siis küsimus on siis neile, kes on läinud Clinoviaga Inglismaale. Et endal on ka plaanis minna ja lihtsalt on mõned küsimused. Esimene küsimus on selle koolituse kohta Poolas, et mida see siis endast kujutab? Ja siis edasine! Kuidas on töö ja rahaline(palk) osa? Elamine? Ei oska selgelt neid küsimusi kirjutada aga oleks tore kui keegi oskaks muljetada sinna minekust, seal olekust ja muust! Ja kui kellelgi on aeg nii vestutada siis mu MSN on pink06678@hotmail.com ja e-mail Liisto13@hot.ee Loodan, et keegi oskab mu küsimustele vastata.

ka mina kavatsen selle firma kaudu tööle minna hooldajana, kui muidugi vestlusest läbi saan. Tahaksin teada, et kuidas selle vestluse, töö, raha, elamise ja koolitustega on? äkki aitate ja annate informatsiooni. aitäh! minu e-mail on: kadre.latting@mail.ee