Hispaanias elamine

Hispaanias elamine.

Pakkumistel oleneb palju hotelli asukohast. Mina saatsin ka kolmele büroole päringu ja kõigilt sain päris suurte hinnavahedega hinnad, uurisin 4 tärni hotelle. Siis hakkasin uurima hotellide kaugust keskusest ja palju olenes ka mineku kuupäevast ja muidugi sellest mida hotellis pakutakse. Hakkasin välja praakima hotelle , mis kindlasti ei sobinud ja nii lõpuks tegin oma valiku.

See oleneb täiesti reisikonsultandist. Kui ikka temal pole huvi valikuid otsida ja vaeva näha siis polegi ju midagi head oodata. Enamus on ikka positiivsed ja sōbralikud aga viimane näide ebapädevast nn reisimüüjast oli teenindaja tallinnast.( sain soovituse nimed eemaldada)Tema näiteks ei kujuta ette,et ka kliendid vōivad olla pisut reisinud ja omavad mingil määral teadmisi lennupiletite ja reiside hindadest. Järgmine kontakt ABC resibüroo suunal ja hoopis teine teenindus. Nii,et vastuseks teema algatajale on järgmine : alati tasub küsida mitmelt pakkujalt!!!

Tegelikult on omal käel reisimine super! Jätta välja need vahendajad ja omakasu tagaajajad ning ongi reis soodne ja meeldejääv. Kui ikka otsida vähegi siis on olemas väga soodsad lennupiletid pea igasse sihtpunkti ja hotellide pakkumised on hetkel väga head nii bookingus kui hotels.com-s

Antoniusele vastuseks, et olen nõus, tihti saab omal käel odavamalt, aga siiski päris alati see nii ei ole. Bookingus on näiteks see hotell, mille mina valisin, pea kaks korda kallim sellest, mis reisikorraldaja pakkus. Ja kui on valida, kas 3 korda ümber istuda ja saada 50 eurot odavamalt, siis ma valiks ikkagi läbi reisikorraldaja mineku, kes korraldab otsereise.

aivark, palun too näide, mis hinnaga ja kuidas Sa Hurghadasse puhkama lähed ilma reisikorraldaja abita ja hinnad siis ka. Ja hotell võiks olla 5 tärni.

Hr Antonius! Meil oli sarnane juhus samalaadse inimesega möödunud talvel. Jättis väga pealesuruva mulje nagu ta oleks ainus kellekaudu sellise "hirmsa" hinnaga seda paketti hankida oleks vōimalik :) Ja kui osta reis siis soovitan ikka viimase hetke pakkumisega ja küsida julgelt mitme firma käest. Aastate pikkune kogemus ütleb,et on firmasi kes on huvitatud kliendibaasi laienemisest ja on koolitanud väga rōōmsad ja asjatundlikud töölised . Sellel on suur vahe kas kaubeldakse kohe maha esimese hinnaga pilet vōi küsitakse kliendilt,et kas ollakse nôus ootama päev- kaks sest on näha,et hinnad langevad. Meeldiv on suhelda klienditeenindajaga kellel silm särab ja on näha,et ta soovib ka edaspidi sulle oma teenust pakkuda.
Päikest :)

Soovitan ABC reise ja Reisieksperti! Ja ka reisikorraldajaid Novatours ja Tez, Sellest Go mantlipärijast ja siin juba juttu olnud entusiastidest oleks targem eemale hoida. Inimesed otsivad ikkagi puhkuse reise ja taskukohaseid. Milleks peab hakkama oma puhkuse korraldamisel vaidlema mingite ennast täis juutidega? Eesti on väike riik ja kaugele on näha kliendivaenulikud firmad.
Ni, et ärge laske pead norgu :)
Hetkel häid pakkumis liikvel. Nädala alguses sai perele nädalane puhkus hurghadas 5" hotellis ostetud vähem kui 1300 Eur. ja juba homme hommikul lennujaama :D

Ma soovitaks Estravelit ja Aurinkot. Siiani parim teenindus mida olen kogenud.

Niipalju kui Estraveliga olen kokku puutunud, siis kaevata pole millegi üle.

Estravel vahendab ju teiste bürood reise .

Jaaküll sain koduse peapesu kätte,et nii ei sobi kirjutada. Aga mōte jääb samaks kes jōudis vahepeal juba süveneda

Antonius. See nüüd küll ilus pole, et sellised asjad juhtuvad ja veel sellest kirjutada. Kellegil vōivad sellest suured pahandused tulla!

Kui on suurem pere või seltskond, soovitan alustada Villas.com. Asukohajärgi saab ikka vägagi lahedaid ja taskukohaseid variante....
Eesti reisivahendejaid pole juba 10 a. kasutanud...

Eesti on ikka väike!
Tilk mett meepotis rikub kogu mee.
Loodan,et see sobib kaaskasutajatele :D

Milleks peaks kasutama reisikonsultanti. Eestis tegutsevad reisipakettide müüjad on Novatours, TezTour ja Aurinko. Teised on nende pakutud pakettide edasimüüjad. Minge otse nimetatud firmade lehele, vaadake pakkumisi ja tehke ise uurimistööd. Vaadake hotellide asukohti kaardilt, lugege hotellide kodulehti ja arvustusi nt hotelscom´ist ja valige ise sobiv aeg ja koht. Tellimus reisifirmale tehke internetis, reisikonsultant ei tea midagi rääkida hotellist, selle asukohast, loodusest jne. Ta ei ole tavaliselt ise seal käinud. Tunnike tööd ja ei ole vaja mingit konsultanti, kes püüab kaela määrida firmale kasulikumat varianti.

Mul on siin ūhe ennast väga puudutatuna tundva inimesega väga vihane teemaarendus olnud juba pikemat aega. Ja yhes asjas olen temaga yhel nöul.et ega firma selles syydi pole.et temal on raskusi asjasse pyhendumisega. Ni .et kui soov firmat nimetada siis öelge näitex hmm mida iganes :D kasvöi jalgratas.
ja mönusat vahrtust tripikatele.

Tripikad räägivad
Soovitused välismaal elavatelt eestlastelt