Eestlased Essexis?

Elan Chelmsfordis, Essexis aga seni pole kohanud ühtegi eestlast ning isegi siin trip.ee-s tundub, et enamus eestlasi on hoopiski mujal. Kas tõesti pole kedagi Chelmsfordis? Essexis ju peaks vähemalt kedagi olema! :D Ainukene olla on suht üksildane.

Yess! Lõpuks ometi. :D Oled huvitatud kokku saamisest või midagi? Võiks arutleda inglismaa elu üle jne. Mu poiss on suur suhtleja ning hea meelega kohtab uusi inimesi. E-mail on mul: indilwenn@hotmail.com ning mobla on (0044)07530163165. Kui huvi on siis anna teada! :)

Muide ma olen Colchesteris paar korda käinud. Töötasin seal stewardina oma poisiga koos umbes kuuaega. Siis on mu poisil seal mingid tuttavad ka ning ta kunagi elas seal ise. Endale mulle Colchester eriti suurt muljet ei avaldanud, minu arust on Chelmsford ilusam ja parem linn.

Loodan, et veel eestlasi leidub Essexis! Saaks mingi kokkutuleku korraldada. =P

Eelmine post kustutatud. Raitz, kui soovid, postita uuesti selgema teksti ja kirjavahemärkidega.

Trip.ee

Tere!

Ise elan teist n4dalat Chelmsfordis. Elan tuttava tydruku juures, kes k4ib siin Anglia Ruskini ylikkolis ja 6pib turismi (ta on ka eestlane). Tulin siia t66 eesm4rgil ja yritan kuidagi endale j4rjest parema palgaga t66kohti saada. Kui tahad selle ylikooli sisseastumise ja muuv4rgi kohta infot siis anna teada. Hea on Eestlasi ikka aidata :)
Aga mingi kokkutuleku v6iks kyll 4kki teha. Olen poolt kyll.

Hei

Tahtsin lihtsalt küsida, et kas elad veel Chelmsford-is? Ma vist olen ainuke eestlane siin.
:D

Mina elan juba teist aastat Basildonis. Ühtegi eestlast seni veel siinkandis kohanud pole, aga ega ma ei saaks ka öelda, et ma siin eriti palju väljas kolan. Sõbrad on mul peamiselt hoopis Wimbledonis ja eks siis saab suht tihti sinni reistud kui vaba aega on.

Siis ika Essex-is mõni eestlane leidub, aga mis sa teed seal Basildon-is muidu, et õpid või töötad. Chelmsfordi ka sattund oled?

Põhiliselt töötan. Olen live- in nanny. Vaikselt õpin ka, sest praeguse idee ja asjade seisu juures pole plaani veel niipea Eestisse tagasi minna.

Chelmsfordi pole kordagi sattunud, ei ole nagu asja olnud. Mis seal siis ilusat ja toredat on?:)

Siin ei ole eriti midagi ilusat:D tavaline Essex-i linn, aga inimesed on küll toredad. Sattusin siia õppima tänu Hakesele. Minuga samas koolis õpib veel üks eesti tüdruk, aga me ei suhtle eriti.
Aga sa elad siis koos inglise perega jah? Kuidas meeldib?

Noh nagu Eestiski- 'maakad' on ju tunduvalt avatumad;)

Mustanahaliste peres elan. Naine on Nigeeriast ja mees Jamaikalt, aga nad on põhimõtteliselt titest peale UK's elanud. Väga toredad inimesed, ma pole vist lahedamat perekonda oma elus üldse kohanudki. Naudin mõnudat koduperenaise elu, kui nii võiks öelda:D

Kolisin Colchesteri kuu aega tagasi, pole veel ühtegi eestlast kohanud, aga pole eriti otsimas ka käinud :D

Chelmsfordi sattusin paar nädalat tagasi korraks. Käisin sealses kontoris National Incurance numbrit tegemas. Erilist mõikamist linnast ei saanud küll.
Aga Colchester mulle seni meeldib.

On veel eestlasi siin?

Kas te keegi Stanstedi lennujaama läheduses ka elate? Otsin kedagi, kellele külla tulla reedel, 13.novembril, et saaksin sealt varahommikusele Riia lennule. Võin külakostiks tuua miskit head ja paremat eestimaalt. Lahkun homme õhtuse lennuga, seega kui keegi teist midagi soovib, peaks kiiresti teada andma. Minu email on katiliivamagi(at)yahoo.com

Elan Chafford Hundred' is lähedal on Grays ja Lake Side. On siin kandis ka moni Eestlane?
Ma samuti lapsehoidja:) Mul ka Nigeerlaste pere, kes siin olnud juba 6 aastat. Toredad inimesed!
Aga joudu ja jaksu Eestlastele Inglismaal;)

Ega keegi praegusel ajal kuskil siin kandis pole? Ma ise olen Witham'is.

Me oleme kahekesi Colchesteris, ei arvanudki, et siinkandis niipalju eestlasi võib olla. Kui keegi tahab ühendust võtta, saatke sõnum ;)

Tere
Olen samuti väga huviatud kohtumisest eestlastega Braintree, Colchesteris või Chelmsfordis või siin läbiümbruses. Oleks tore koos välja minna või midagi põnevat teha. Huvi korral palun saatke meil ann_a@windowslive.com

Tere! Oleks huvitatud tuttavatest Basildonis ! Eestlased võtke ühendust ! :) timotislar@gmail.com

Tere! Kas keegi on Colchesterist? Kui jah, lähme teeme ühe laheda viibimise Castle Pargis.