Eestlased Itaalias, kes saavad öömaja pakkuda- andke teada :)

Tere!

Plaanime sõbrannaga tulla augustis Itaaliasse ja tuuritada pea kuu Itaalias ringi. Esialgu on mõte tulla 5 august ja lahkuda 28ndal. Oleme 17 ja 18. Otsiksime eestlasi , kes Itaalias elavad ja öömaja pakkuda saaksid. Kõik Itaalias elavad eestlased, kel oleks võimalus öömaja pakkuda- andke märku :) Võtame kaasa telgi ja magamiskoti - nii ,et ka tükikesest õuest piisaks või lihtsalt vabast põranda pinnast.

5-ndal augustil sooviks peatuda Milanos. Muidugi on odavaid hosteleid jne aga kui on kuskil sõbralikke eestlasi siis sooviks nendega kokku saada ja juttu puhuda :)

Kuidas üldiselt on itaalias telkimisega ? Kas peab alati telgi panema ainult selleks ette nähtud platsile, mille eest peab reeglina maksma või mitte ?

Esialgne mõte oleks Itaaliale tiir peale teha aga kuidas selle ajaga jõuab, selles pole kindel... Kõik on üldiselt veel väga lahtine, alustuseks mõtlesingi ,et paneks peatumis kohad selle järgi paika kus on inimesi kes saavad öömaja pakkuda .

Ette tänades, kadri !

Kathy679@msn.com

Milleks küll eestlased - võta www.hospitalityclub.org (selliseid kohti on teisigi) ette ja leia endale sobiv kohalik öömaja pakkuma. Kui reisile minna, siis ikka tuleks võimalikult palju kohalikega suhelda, muidu jääb asi üsna samaväärseks reisifilmi vaatamisega, kohalikega suhtlemine ja lähemalt kultuuri ja elulaadi kohta uurimine annab tõelise reisielamuse. Eestlastega saad eestis juttu puhuda, selleks ei pea küll itaaliasse minema.

Kes iganes ja kus iganes te Itaalias liigute, kui satute Firenzesse ja Toskaanasse, võite uhendust võtta, tutvustan rõõmuga k6ike ja kõiki nii palju mul võimalik!