Eestlased Küprosel

4 eestlast tuleb märtsis Küprosele (Pafose) lähedale 2kuuks praktikale. Oleks lahe kohtuda kohalike eestlastega. Kes teab elust ja olust.

Jörgen msn: budvar88@hotmail.com

Tervist. Kuhu täpsemalt Paphose lähedale? Ise elan juba aastakese Pegeias, paphose külje all. Oleks tore eestlasi ka vahelduseks kohata.

See on kusagil 7 km Paphosest:

http://www.cynthianahotel.com/intro.php

Me 21 märts hakkame tulema ja oleme seal 8 nädalat.

Tere. Mina sooviks ka eestlastega Paphosel kohtuda. Olen ise alles varske veri ja elan ennast sisse. Otsime tood ja naudime sooja talve. Aga uhestki kohtumisest kaasmaalastega ma ara ei utleks :) Kui soovi on, siis helistada saab 96768401.

Olete kohal juba? Kuidas meeldib? Cynthiana hotell pole kaugel minust, ise töötan Coral Beach hotellis.

Sattusin nuud ka ule pika aja tripi lehele ja vaatan ullatusega, et siin Paphoses on veel eestalasi. Nii tore :) Ise elan Kato Paphosel ja tootan ja siin :) Voiks suhelda :) Oleks tore teiste eestlastega aega veeta. Jatan siis oma numbri siia, et kui kellegil huvi peaks tekkima. 99104981 Katrin :)

Tsau. Kus kohas töötad kato Paphoses?

Mina olen siin juba pea kaks kuud, kuid pole peaaegu yldse eestlasi nainud ja oleks huvitatud kokku saama. Minu nr on 96766857 Muidu ise elan ma Ayia Napas. . . . Loe palun veelkord läbi see siin: http://trip.ee/postitussoovitused ! Trip.ee

Cockatoos Bowling Center-is. Siin on yks betting shop:)

Hei kõik eestlased, kes te elate/töötate Larnacas, andke endast märku :)

Lendan homme Larnaca poole ja siis vaatan edasi. Ilmselt Paphos. Igatahes kes vähegi eestlasi näha tahab siis minu meili peale võite kirjutada. Telefoni numbrit veel pole. henry.tiitus@gmail.com või siis sama nimega eksisteerib ka feissbooki account.

Cheers.

Küpros

Mul on selline küsimus , need eestlased , kes hetkel elavad Küprosel , kas nemad saaksid mind aidata . Asi on selles , et ma tahaksin minna Küpeosele , ma tahaksin seal töötada ja nautida kultuuri , aga ma ei julge niisama juhuslikult sinna minna , sest kunagi ei tea mis võib juhtuda . Üks mure on see veel , et mul oleks vaja elukohta . Kui keegi saab aidata või teabmidagi , siis palun kirjutada mulle meilile : AasulaEge@gmail.com

Kas keegi otsib Limassolis korterikaaslast? leonitar@gmail.com

Tere!

Eestlased Küprosel, palun jagage, kuidas on elu seal lastega? Kui on soov tulla kogu perega sinna töötama ja elama? Kuidas on võimalused lastele/ väikestele lastele (lastehoiud jms)?