Eestlased Küprosel! (Ayia Napas)

Tsauki :) Saabume juunikuus ning oleks tore ühendust omada sealsete eestlastega, eriti Ayia Napa elanikega, sest tõenäoliselt maandume sinna. Veel parem, kui kellegil oleks pakkuda üheks-kaheks ööks kohta. Proovime esimesel päeval tööd-pleissi otsima-sebima hakata, aga nii igaks juhuks.. Kui keegi on abivalmis, siis andke märku!;). Oleme kaks sõbralikku ja hakkajat tütarlast. Aga see pole peamine, lahe oleks ka lihtsalt suhelda. Küprosel 1 tuttav on, aga tema teises linnas. Email: kyau@hot.ee või kirjutage siia. ;)

Plaan on ka Küprosele Ayiasse tulla. Kas olete juba seal?

Tere Heii! Kirjutasin sulle muidu maili peale ka, et kas elate veel Ayia Napal või juba eestis tagasi?

Mina ja mu sõbrants ja paljupalju eestlasi on endiselt seagripi kiuste Ayia Napal. Kuu lõpus vabaneb meie korteris ka eestlaste jaoks üks voodi (ise lahkume augusti lõpus). Abivajajatele (kui pole kellega peole minna või niisama olla vms :D) number: +357 96 57 77 09 Marion

Oleksin huvitatud küll. Kas voodi on ühe või kahe inimese oma ja millal täpsemalt vabaneb?

Pakkuge palun 2. juulil Ayia Napas paariks päevaks öömaja? Tere. Kas keegi tore eestlane oleks ehk vastutulelik ja pakuks meile(2 inimesele) 2 juulil öömaja Ayia Napas. Jõuame 2.juunil 15.00-ks Larnaca lennujaama ja meil pole mitte mingisugust korterit ega elamispinda. Ehk oskate soovitada midagi või kedagi kus ööbida või korterit saada?!

Ette tänades!