Eestlased Maltal

Tere. Olen tulemas Maltale 27.07.09 3 päevaks kui kellegil on eestlastest huvi ja aega kohtuda, andku teada. Kuna sõidu idee tekkis alles eile Küprosel olles, siis huviga kohtuks ka sealsete eestlastega. Soov oleks lihtsalt kuulda saarest ja kuidas inimesed elavad.

Tere, ma kohtuksin sinuga. Polegi ammu eestlasi nainud. Kui sa vahepeal siin veel loed, siis mu number on 00 356 7900 5980.
.
.
.
Trip.ee lisas tekstile suured algustähed!

Tere
Kahjuks olin juba Sinu kirja kirjutamise ajal Maltal. Ja lugesin kirja alles täna kodus olles. Kahju, et enne seda ei saanud. Kuigi Malta reis läks mul ilusti ning riik suutis mind väga üllatada. Kuidas teil muidu läheb? Saate hästi hakkama?

Ma uskusin jah, et ma jään hiljaks selle vastusega. Tore, et reis korda läks. Mul siin läheb hästi ka, rohkem eestlasi võiks ette sattuda ainult. Aga nyyd on neid tulemas ka ja eks mingi hetk peab koju tagai minema nagunii, uuel aastal näiteks.

Millega tegelete Maltal? Kas on teada ka palju eestlasi seal on?

Meil siin neli inimest tulevad 11-17.oktoober nädalat veetma ja saarega tutvuma.

Tere! Kahekesi oleme nõuks võtnud Maltal nädalakese veeta! Kui Maltaeestlastel kokkusaamise huvi, oleme valmis plaanidesse lisama! Kui mingeid soove on, siis palun.....

Eestlased Maltal enamasti töötavad või on vabatahtlikud. Ma pakun, et hetkel on siin 5 ja 10 vahel meid, aga tihti on raske neid inimesi leida. Alles laupäeval oli üks sõbra sõber klubis eesti tüdrukut kohanud ja samamoodi ka kuu tagasi oli teine sõber Gozol eestlasi kohanud. Ühesõnaga neid on, aga kätte ei saa :D
Mina olen siin ka see aasta täiesti olemas ja eestlasi on alati tore näha, nii et jätan kontaktid :)
Annikene13@hotmail.com
+356 7990 5630
.
.
.
!!!!

Tervist koik te Eestlased, kes elavad Maltal. On plaanis kolida Maltale oktoobri keskel ja oleks tore Eestlastega seal tuttavaks saada. Hetkel elan tootan Pohja Iirimaal Belfastis.

Eesti asja ajamiseks ja tõelise koloniseerimise alguseks on jaanuari alguses plaanis vähemat 20 pealisel eestlaste seltskonnal Sliema kandis jalg maha panna mõneks ajaks. Nii, et usn, et Sliemas ringiliikujatel hakkab eesti keel üsna tihedalt kõrva jääma.

Olen seda kuulnud jah :) Eks saame kõik kokku, ma jaanuari lõpus ise kuuks või nii Eestisse, aga tagasi pean nagunii tulema. Mida rohkem, seda uhkem!
.
.
.
Trip.ee lisas suured algustähed!

Et siis Sliemast saab uus Eesti! Ma ei saagi enam muretult tänaval omaette inetusi rääkida.

Inetustega ongi nüüd Maltal lõpp. Keeleameti käsul me tulemegi seda asja õigeks seadma.

Väga hea, pahad kombed ja kehv suupruuk ei kõlba kuskile! Ka mitte kassi hänna alla...

Tere,

Võib juhtuda, et kolime aprillis perega Maltale. Ega teist vist siin keegi pisikesi lapsi ei kasvata? Tore oleks sealsete eestlastega kogemusi vahetada... või pigem siis kogemusi uurida :)

Kas teegi oskab suunata/aidata töö leidmisega Maltal? Nimelt soov oleks Maltale tööle minna, kuid ei oska kuskilt alustada :)

Millal need eestlaste kohtumised on? :D
Ise elan ka Maltal juulini & üks eestlane-sõber ka siin. Ega meiegi Sliemast kaugele jää ;)

Ja Swieqi ei jää tõesti Sliemast kaugele.

Kus need eestlased siis ikkagi kokku saavad? Mina ja sõbranna Maltal tööl praegusest kuni poole augustini. Oleks ka ehk huvitatud teistega kohtumisest, kui vähegi aega on! :)

Tere

Praegu hakkab tunduma, et eestlased saavad kokku juba järgmisel kolmapäeval, igatahes on asi organiseerimisel :)

Asi paigas - eestlased Maltal kohtuvad kolmapäeval, 2.juunil kell 19.00 Native's (http://www.nativebaranddiner.com/).