Eestlased Marseilles

Tere, kas on hetklel ka eestlasi, kes Marseilles (peale minu) elavad? olen päris pikka aega juba siin olnud ja ei ole väga palju st. peaaegu üldse eestlasi näinud siin...

Kardan, et jääd "hüüdja hääleks kôrbes", sest Prantsusmaal elavad eestlased ei suhtle üldse omavahel. Kui vaatad, mistahes teistes riikides elavate eestlaste foorumeid vms, siis on näha, et inimesed vähemalt vastavad küsijatele. Tundub, et omavahel ka suheldakse. Prantsusmaal on mingi punt Pariisiis, kes ajab seal mingit asja, aga ülejäänud piirkondades elavad kaasmaalased on hiirvaiksed. Kindlasti on keegi Marseilles vôi selle ümbruses! Ma ei usugi, et ei ole kedagi.

Tere, Olen. Olen momendil Toulonis umbes 50 km Marsseist. Esialgsete plaanide kohaselt jääme siia mõneks päevaks, kui huvi siis võib kokku saada, muljeid vahetada. Liigume autoga ja oleme niiöelda eurotripil. +37256229943 - Kaarel( telefon pole koguaeg sees, päevas korra käin ka internetis)

Olen Marseilles. Jään veel nii umbes 8ks kuuks. Pole ka rohkem eestlasi näinud/kuulnud, kui suve keskel turistide näol.

Tere Ise olin 6 kuud seal ja nägin 2-te eestlast. . . . Keelenõuanne: kirjuta numbrid 1-10 sõnadega välja! Ja sellist varianti nagu "2-te" eesti keele grammatika ei tunne. Trip.ee

Lepiks mingi kokkusaamise kokku ehk ?

Käin üsna tihti seal.. Amastan seda linna ja kultuuri. Alles üks nädalavahetus käisime tuttavaga kebabi söömas Canebieri ja Duggomieri nurgal (Mcdonaldsist veidi st. Charlesi poole).

See, et kai esine remondis on ei meeldi eriti (nõme). Samas hotell oli normaalne (kuid kallis).

Friyl oli mõnus ujumiseks ainus viga, et me idud hakkasime pühapäeva hommikul sinna minema ja 3h järjekorras passimist oli natuke liiast. Samas kaaslane polnud varem käinud ja jäi kõigega rahule. Eriti meeldis talle ühe ettekandja kommentaar küsimuse peale kuhu suitsukoni panna. Teenindaja vastas ilmekalt kätt üle õla visates "this is Marseille".

Hei, mina küll ei asu Marseilles aga elan umbes 50 km eemal Toulonis :) Niiet,kui kellelgi on huvi ja tahtmist võime kokku saada :) e-mail : kristiina.kroonmae@gmail.com

Päikest !!

Hei,

ma küll veel ei ela Marseilles aga on plaan lähiajal kolida. Töö on olemas aga korteriga on probleeme. Äkki oskab keegi aidata? :)