trip-krainetrip-ukraine-dark
Eestlased Perthis

Tervitused. On mõni eestlane äkki Perthis hetkel? Ise tulen linna järgmine neljapäev ja oleks lahe eestlasi näha kellega juttu puhuda ja linnaga tuttavaks saada. Jätke oma nr siia, kust teiega ühendust võiks saada.

Mina kolin Perthi alates oktoobrist. Suve veedan veel Eestis - pole küll kuigi soe, aga vast ikka parem, kui austraalia talv

Tervist, on, eestlane on Perthis..ja isegi mitu :) Teise eest ei oska raakida, kuid oma numbri jatan siia...0404137940. Kui esimese korraga ei vasta, proovi uuesti. Parimat ja kohtumiseni!!!

Hei, kas on veel eestlasi Perthis v Fremantels. Kui ja, siis lisage msni: krissuk_7@hotmail.com

Päikest

Me tuleme sõbraga 21. sept Perthi.

Olen sõbrannaga Fremantles(see Perthi lähedal) Võid msni lisada

Sry, msn sai vale kogemata krissuk_7@hotmail.com

Milleks mu vastus ei ilmu siia? Ma tahtsin küsida, milline msn siis õige on, mõlemad ju ühesugused aadressid? :D . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

Joudsin ka Perthi alles ja saaks hea meelega teiste eestlastega kokku. Nr. 0402734878. Kui keegi teab kus saaks tood farmis, siis andke aga teada.

Tere Dzanne. On teil plaan mingi aeg edasi ka liikuda naiteks Melbourni poole. Kaua olete juba Perthis olnud, on teil pangakonto tehtud ja TFN ka? Voiks kokku saada kunagi, ja natuke juttu raakida. Juhul kui tekib soov tripile minna, oleks ju kambas lahedam ja ka kütuse saaks kamba peale klappida. . . . Trip.ee eemaldas tekstist numbrikombinatsioonid!

Eestlasi Perthis

Kas on Eestlasi/eestimaalasi Perthis? Hoiame kokku.

Tervist, kas on eestlasi Perthis ? Tahaks küsida töötamise ja elamise kohta.

Ette tänades.

Lastega eestlased Perthis!

Tere! Minu 12 aastane poeg on väga huvitatud sõprade leidmisest Perthis, või selle lähiümbrusest. Kel huvi ja tahtmist võiks kirjutada minu mailile : evelyteder@hotmail.com :)