Eestlased Rootsis

Tere,olen 23 aastane neiu. Olen samuti 10 kuuse lapse ema. Oleks tore leida uusi tutvusi, m6nel kellel on lapsed, koos hea lastel mängida ja emadel kohvitada v6i isegi kellel pole lapsi.
Elan Rootsis, Södertäljes!
Päikest!

Kirjuta ka seda, kus kandis Rootsis elad.
Minu tutvusringkonnas on küll umbes samavanuste lastega eestlasi, aga kõik nad elavad Malmö-Lundi piirkonnas või hoopiski Kopenhagenis.
natuke abi ja infot uute tuttavate leidmisel on ka sellest portaalist http://www.rel.ee/

Vabandust, ma ei märkinud tõesti kus elan. Ma elan Södertäljes /Rootsis! Kus kandis teie elate?

Oleksin huvitatud Rootsi elama tulema, kui sa jätaksid siia oma meili aadressi või saada enda oma mulle maili peale marti222@hot.ee .

Päikest sullegi.

Sooviks sulle mailida oma Rootsi huvi üksikasju. Kirjuta blank mail subjektiga Rootsi.
kodukontor@hot.ee

Oleksin väga tänulik, kui saaksid aidata infoga Rootsi elama asumise kohta. Meil perega see plaan vägagi päevakorras, aga ..... natuke abi oleks vägagi teretulnud :)
Kui äkki kirutaksid mulle meilile, siis saaksin Sulle ka küsimusi esitada milles vajaks abi.
Tänades
annaliisa.allas@mail.ee

Nii kurb, rella23 - sa elad minust liiga kaugel.
Mul on tunne et kõik elavad minust liiga kaugel.
Ehk tulen ka kunagi Stocki lähedusse elama :D - kaua võib :)

Jah peaksid kolima tõesti Stockholmi lähedale,,siin nii palju eestlasi,,aga ootan :P

Tere Rella,
saatsin Sulle meili :)

Sau. Tahaks ka Rootsi ära tulla aga ei tea kust alustada. Mul väike poja 6 kuune aga äkki kribaks hotis katu68@hot.ee
.
.
.
Trip.ee parandas postitust keeleliselt!

Sama plaan siin. Elama ja tööle kuskile Stockholmi lähiümbrusesse, kuna vanust juba 27, siis lapsehoidja tööd ei sooviks ja laps on ka varsti saamas juba 7 aastane. Üksikud tutvused on, kuid ehk leian siit mõne hea soovituse.
.
.
.
Trip.ee-s on suured algustähed kohustuslikud!

Meil ka plaan Rootsi elama tulla.
Stockholmi lähidale.
Äkki keegi oskab nõu anda, kus leida elamist- alguses piisab toastki.
Minuga saab suhelda:
pilbirx@windowslive.com

P.S tuttav elab mul Stockholmis, aga tahaks ise ka tegutseda,mitte ainult tema peale loota.

Otsin Rootsis , õigemini Stockholmis uusi sõbrannasid tuttavaid.
Msn: carol@lux.ee

Päikest.

Ise pole küll noor ema aga vahest lobiseks isegi mõne huvitava persooniga eesti keeles.
Ise 30+ noor mees ja elutsen stockholmis juba mõnda aega.

Tere,asun ka Stockis,kui keegi suhelda soovib. anka29@hot.ee

Tere
Elame perega Rootsis Ölandil, tundub et siin kandis ei ole ka Eesti peresid :( või järsku siiski?
cenny55@hot.ee

Terekest! Eestlased Rootsis

Terekest minu nimi on Reelika olen 25. Elan Köpingu lähedal koos oma pisipojaga. Olen yksik vanem ja mõtlesin , et tore oleks kui minu lähedal elab keegi kellega vahel läbi käia.
Lisan siia oma meili :reelica.sender@hotmail.com
Kui huvi siis kirjutage
Kõikke paremat soovides
Reelika

Tere ! oleks lahe jah uusi tutavaid saada! Ise elan Stockholmist väljas, aga linna asjatamist päris tihti. Kui kellelgi on huvi ja viitsimist siis vöiks treffata! krrissulove@hotmail.com kohtumiseni ! ;)

Tere!

Ma käin vahelduva eduga Rootsi ja Eesti vahel kuna ise saan sügisel lapse aga muidu oleme koos mehega Stockis "Vortsa" kandis ja Södertelje on meile lähedal. Ja ootaks samuti uusi tutvusi eesti perede ja tydrukutega kellega vabal ajal läbi käia või niisama linnas poodides tuiata.Oln 24 ja mu mees 25. Oleksime väga rõõmsad kui keegi endast meile märku annaks.:)
Nägemiseni!

angela8888@hot.ee

Hei!

Tahtsin veel lisada , et minu poisil ja minul on mure ka kuna elame ühe tuttava juures, siis sooviksime ise kuskile elamist üürida enamjaolt kuskile korterisse. Et kas keegi teab ja oskab aidata elamise leidmise suhtes? Kohad võiksid olla enamjaolt Stockholmis ning sobiksid kohad nagu Tumba, Vorsta no Södertelje sobiks ka aga olen kuulnud hirmsaid lugusi selle linnajao kohta. Et äkki annate infot , et kuidas seal tegelikult elu on? Olen kuulnud , et seal käib täis Maffia ja tulitamise öösiti ja üksi jalutavaid noori tydrukuid vägistatakse. Kui õige see asi on ise kuulsin seda ühelt rootslaselt ja , et seal elavad enamjaolt sisserännanud mustad.
Ootan huviga infot!! :)

angela8888@hot.ee

Tere Rella23 ka minul oleks sinu käest päris palju pärida seoses Rootsi ja Stocki elamise suhtes ,et palun saada mullegi oma e- maili aadress.
Ette tänades !!!

angela8888@hot.ee

Olen 21-aastane neiu ja tulin Rootsisse umbes 10-kuuks lapsehoidjaks. Töö kõrvalt on mul aga palju vaba aega ja oleks tore leida siin natuke sõpru kellega aega veeta ja ringi käia. Elan Malmös. :)

msn: krissu_1990@hotmail.com

Oleme pere 2 väikese lapsega, vanust neil 5 ja 3a, otsime lastele mängukaaslasi ja endale eestlastest sõpru. Elame stockist 20 km kaugusel Täbys. Ise olen 29 aastane ja mees 34 aastane.

liisu29@live.com

Tere! Oskab keegi aidata kodukoha otsimisel Rootsis! Täpsem asukoht oleks Linköping. Oleksin nii õnnelik, kui keegi eestlane aitaks omade kogemustega! Igasugune abi on oodatud. Ehk leidub häid inimesi, kes jagaksid sealse elu kohta infot! :) (Neti leheküljed, portaalid jne.)

Jätan e-maili ka : kairinkoovit2@hot.ee

Aitäh!

Olen 19 aastane neiu ja tulin Rootsi Malmösse,umbes 8-9ks kuuks lapsehoidjaks ning mind huvitab kas siin Malmö kandis ka eestlasi on, sest vaba aega on palju ning oleks tore mõni sõber leida, kellega eesti keeles suhelda saaks

Sooviks tutvuda Rootsi

Tere! Sooviks tutvuda inimestega , kes elavad Rootsis Stockholmis ja oskavad Rootsi keelt. Ja sooviks ka tutvuda inimestega , kes oskavad Rootsi keelt ja sooviksid seal töötada. Igasugune tagasiside on teretulnud.
Tänud Ragnar rikstom@hot.ee

Tere tulin Rootsi elama ja pole ühtegi tuttavat kellaga suhelada. Kirjutage joonistage..;) Ise elan Stockholmis.

Tere! Endal ka plaan perega Rootsi elama tulla. Oleks väga tänulik kõikidele kirjutajatele,et mis elu seal Rootsis on,kuidas ise alustasite seal elu jne?
Ja kindlasti ka muu teemakohane info on alati tere tulnud!

Kirjutan ka oma meili aadressi siisa: kohuke077@hotmail.com

Rootsi:)

Terekest ! Minu nimi on Reelika .Elan Stockholmist 150 km kaugusel oma pojaga.Köping on lähim linn. Elskistunast 30 km.Soov tead kas siin läheduses elab keegi :) Tore oleks tutvuda:) Ise hetkel õpin siin.Rootsi keel enam -vähem selge.
msn : reelica.sender@hotmail.com

Ise küll enam Rootsis ei ela ja seltsi ei saa pakkuda, kuid ehk on kellelgi neist linkidest abi:

http://www.rel.ee
http://www.clubestetic.se/
http://www.kirik.se/

Ühesõnaga Stockholmis käib aktiivne eestlaste seltsielu ja üksi pole küll kellelgi konutada vaja :)

Tere Rootsi eestlased. Oskab keegi nõu anda, kas on võimalik Rootsisse perega elama kolida ning seal ennast ning perekonna esialgu sotsiaalabi toetuse abiga ülalpidada. Endal on sugulussidemed Rootsiga olemas?

Igasugune info on teretulnudmeilile simsonv@gmail.com

Masendav ja piinlik on selliseid "kuulutusi" lugeda... Vabadust, aga ei oota selliseid siia keegi. Milleks selliseid siia vaja on? Millega sa riigile kasulik oled? Ka ei saa yhe EU kodanik teisest EU riigist lihtsalt sotsabi. Sotsluugile koputavad asyylitaotlejad, EU kodanik asyyli taotleda aga ei saa. Seega, ei saa siin midagi! Ja selleks, et yldse mingit (töötu)abiraha/toetust saada, peab ikka enne siin riigis töötanud olema ja mingid sugulussidemed siia asjasse ei puutu. Ei ole asjad nii, et tuled nö aga longates sealt Eestis Rootsi ja siin siis tantsid...

Hej :)

Elan Stockholmi lähedal Brommas umbes nädal nüüd ning hästi tore oleks leida siin kandist või lähedalt eestlastest tuttavaid endale :) Kellega siis kohvitassi taga jutustada, trennis käia, või mööda siinseid piirkondi lihtsalt ringi konnata ... :)
Ootan teie kirju ja pilte :P

ainika.altmae@hotmail.com

Heii.. Tulin 2 nädalat tagasi Norrköpingu linna lapsehoidjaks 2 kuuks. Kas siin lähedal mõni eestlane ka ringi liigub ? :)

Sihukesi Simsoni taolisi kahjuks on siin isegi üleliia palju , nii , et mingeid toetusi pole küll oodata. Riik toeteb siin moslemeid, mitte Euroopa idaosast tulnuid. Otsi töökoht , tööta end üles ja siis tunned end kodanikuna ka ilma kodakondsuseta. Ja ka keel selgeks , kuigivõrdki, et tööd teha. Niisama ei saa ka siin midagi. Ise olen Växjöst.

Kedagi Gällivare või Porjus kandis?

Kas on mõni eestlane nendes linnades või lähi ümbruses? Või ehk keegi teab kedagi, kes oleks kuskil seal kandis?
Kui jah, siis palun kirjutada mulle mikk77@hot.ee

Tere!Otsin kontakti Rootsis elavate eestlastega.

Tere!
Soovin leida kontakti inimesega, kes oleks huvitatud ja aitaks vahendada Eestisse kasutatud kaupa.
e-mail:einbi@hot.ee
Parimatega,Anz

Ai- ai Tripp!
uuendustes olete niimôndagi kustutanud. näiteks populaarse rootsieestlaste teema. selle asemel a la : //Olen 10 kuuse lapse ema. Tutvusi, m6nel kellel on lapsed ja emadel kohvitada.
Elan Rootsis, Södertäljes!Päikest! //

vaevalt, et välismaal elavad eestlased sellist muutust heaks kiidavad. suukorvid vabale arvamusele?

Igatahes ei usu, et teemaalgataja veel Söderteljes elab. selle 8 a on elu muutunud rootsis. rootsieestlasena soovitan uue reaalsusega rootsis end kurssi viia näiteks selle videoga. ajakirjanik I. C. räägib pikkalt alternatiiv meedias.
vôta kohvi kôrvale ja naudi tasemel olustiku kirjeldust:

tänud, wabamees

kes soovib, et Eesti Majas näeks uut Juri Lina filmi? http://jyrilina.com/svenska/illusionernas-labyrint-uniformerad-mangfald/
loomeinimese intervjuu demokraatia puudusest

hästi tehtud Juri!