Eestlased Santiagos

Olen elav eestlane Tšiilis, elan Santiagos. Olen olnud siin 4kuud, kui kellelgi abi vaja, millegagi aidata teineteist jne. Olen siin veel 2 ja pool aastat, nii et kirjutage kui kysimusi on.

Kõnele aga lahkelt, mis tööd sa seal teed ja kuidas sinna üldse sattusid? Ja palk? Elab ikka ära? Endalgi mõtted selle riigis ära käia, ei usu et sinna just tööle minna aga näha tahaks seda riiki küll.

Nonii. Tšiili. Otsin välismaale tööd, kuidas sealpoolne seis on muidu?

Ma hasti ei usu et, eestist oleks niikaugele toole hea tulla, pigem ligemale see ju nii kaugel, ise ei toota siin , olen teistel asjaoludel, aga kui maad naha siis kyll siin tore. Palgad vaiksed , elamine odavam aga siiski ei tasu. Jan.

Jan t.. sooviks Sinuga suhelda e-maili teel. Palun vota yhendust vihmapisar@hotmail.com

Tervitades,

Ester

Kisub juba põnevaks, kui sa seal ei tööta, siis mida nõnda mitu kuud seal juba teinud oled ka?

Mul naise õde seal ja tuleb ära sealt Brasiiliasse, sest väga keeruline seal alustada kui pole kohalik.

Olen tänulik, kui saan nõu küsida, kuidas veeta paar päeva Santiago ümbruses novembri kuus. kristiina.rull@kliinikum.ee

Tsau Jan. Otsustasin eile ohtul Vietnamis, et tulen Santiagosse 2 nad. parast ja toenaoliselt jaan sinna elama. Kas saaksin su maili aadressi v kirjuta ise mulle ingrid_teder@hotmail.com Tahan veits uurida, mis ja kuidasma orgunnime peaks maale sisenemiseks. Tanan!

Tere,

Oleme tulemas septembris Tshiili ja jääme kuni aasta löpuni, peamiselt oleme Vina del Mar'is. Oleks tore kohtuda möne "kohaliku" eestlasega sealoleku ajal vöi kellegagi, kes satub septembrist jaanuarini 2011 Tshiili. E-mail: msmarkus@gmail.com. Tervitustega.

Hei, Olen nyyd samuti Santiagos elav eestlane. Vahemalt 2012 septembrini. Jan, kas oled veel Tsiilis? Tervitused!

Caracol, elan samuti Santiagos, pea 2 aastat juba. Kus kandis oled ja millega tegeled`?

Nüüd ei ela enam Tsiilis.. :)

Kas keegi teab rääkida hindadest tshiilis,või yldse Lõuna-Ameerikas? Pean silmas siis yyri korter,palk,toidukaubad jne...! Kui lihtne on saada seal elamisluba, kui kerge oleks leida tööd,lapsed lasteaeda jne...! NP. Hispaania keel suus!

Olen Santiagos juba pea kolm nädalat olnud. Ainus probleem on, et tahaks kuskilt tööd leida kuni märtsini. Kui kellegil abi pakkuda on, andke teada!