Eestlased Saudi-Araabias

Kas mõni eestlane Riyadhis või selle läheduses ka elab?

Kolin Bahreini, Manamasse mõne kuu pärast, nii et kohe naabrite juurde.

Tore...Ma siis hakkan seal külas värseket õhku hingamas :D. Hea lähedal ka. Manamas peaks muidu nii mõnigi eestlane olema (peamiselt Gulf Airi töötajad). . . . !

Hyacinth, ma ei ole aru saanud, kas sa oled mees või naine, aga kuna sulle Dubai töötamiseks ei kõlvanud, siis Saudi Araabia on kindlasti klass kõrgem. Natuke lugemist: http://en.wikipedia.org/wiki/Women's_rights_in_Saudi_Arabia http://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_Saudi_Arabia

P.S Laused algavad eesti keeles suure tähega ja see on sulle, hyacinth, viimane hoiatus, edaspidi lähevad sinu postitused kustutamisele.

Väga hea! Mul läks meel kohe rõõmsaks, siis võtame ühendust kui ma kohal olen.

Saudis ei ole tegelikult nii hull midagi, soltub ka linnast, kus elad. Mina olen hetkel Al Khobaris ja see on suhteliselt tore.

Kogu piirkonnas oleneb kõik sellest missugust elustiili armastad. Kõigi reeglite peale on Eestis hea vanasõna, et loll saab kirikus ka peksa ehk siis käituge mõistlikult kõikjal, olles siis Eestis, Dubais või Saudi-Araabias. Kahtlemata oled Lähis-Idas alati ühe jalaga vanglas, kuid tõenäosus pole siiski teps mitte nii suur, et miskit juhtuks. Aga nõustun Kurimooriga, et Saudi on kindlasti klass kõrgem AÜE'st.

Margus Dubai

Väga positiivne kommentaar - "Kahtlemata oled Lähis-Idas alati ühe jalaga vanglas" :D Kurb, aga tõsi samas.

Eestlased Saudi Araabia kuningriigis!

Tere!

Kolisin umbes kuu aega tagasi Saudi Araabia kuningriigi pealinna Riyadhi ja mind huvitab, kas siin veel kuskil eestlasi leidub?

Leidsin siin trip.ee foorumist küll sarnase teemaga postituse, kuid see oli aastast 2010 :)

Tere, Otsin taga Araabia poolsaarel elavaid eestlasi! Eelmisel nädalal sai Abu Dhabis loodud Araabia poolsaare Eesti selts, mis loodetavasti hakkab enda alla koondama kõiki siinse kandi kaasmaalasi (või Eestiga muidu seotud inimesi). Plaanis on luua peatselt oma veebikodu, korraldada üritusi, kohtumisi, luua omakeelne võrgustik ning pakkuda emakeelset suhtlemist ning keeletuge. Kes on huvitatud ühinemisest, palun saatke e-mail araabiaeestiselts@gmail.com. (Seltsi kuuluvad järgmised riigid: Araabia Ühendemiraadid, Omaan, Jeemen, Saudi Araabia, Katar, Bahrein, Kuveit). Tervitades, seltsi asutajad Ingrid Nielsen, Gerti Magnani, Kaire Vibo