Eestlased Shanghais

Shanghais on terve kamp eestlasi -- saada konsulile email ja sind lisatakse kohalikku meililisti.

Plaan külastada Shanghaid 23 aprill kuni 27 aprill, kas keegi annab nõu mida põnevad on teha selles linnas,millised kohad külastada tasub, kuidas ilm on sellel ajal?

Tulen 17 aprillil Shanghaisse, HONGQIAO lennujaama ja on plaan minna Peakonsuli juurde,kas keegi oskab öelda kuidas liikuda linnas ,millise transpordiga ja millistes kohtades odavalt süüa.
A.O

Tanane ilm on mega, sooja 20 kraadi ringis. Aprilli l6pus peaks olema 20+ kindlasti.

Liikuda tasuks ikka taksoga, mõnikord on kavalam metrooga (kui on kiire). Taksoga peaks konsulaati ca 200 RMB olema (võibolla tsipa vähem voi rohkem).

Tere. Tulime just perega Shanghaisse nii pooleks aastaks. Niiet võtke julgelt ühendust:) kalmerkroon@gmail.com tore oleks siin teiste eestlastega kokku saada:)

Eestlased Shanghais

Oleme perega Shanghais elanud juba pea aasta aga ei ole veel ühegi Eestlasega siin kokku saanud. Niiet, kui siin Eestlasi, siis andke märku:) Tore oleks kohtuda.

See on ikka puhta oma lohakus. Nagu ylevalpool mainutud, kirjuta konsulile ja oled kursis kogukonna tegevustega :)

Tere!

Olen tänasest kuni 9nda Septembrini MBA programmi raames Shanghais. Kuni kolmapäevani on nö vaba-kava ja sllega seoses kui Teil Shanghais elavatel eestlastel on häid "insider-tip'e" nii vaatamisväärtuste kui ka söögikohtade jms kohta on need vägagi teretulnud. :)

Ettetänades,

Heili

heiliraude@gmail.com voi 0041762428815

Hei Eestlased,

Kolisime perega kaks kuud tagasi Shanghaisse, ja jääme siia aastateks. Võtke julgelt ühendust, oleks tore näha ja kohtuda.

margit258@gmail.com

Tervutades,
Margit