Eestlasi Filipiinidel

Tere! Nimelt plaan on minna uue aasta alguses seljakotireisile Filipiinidele, seega väga tore oleks, kui saaksin kellegagi kontakteeruda, kes praegu elab seal. Ühesõnaga, kui elad Filipiinidel, siis palun jäta oma meiliaadress siia, et saaksin Sinuga ühendust võtta! Ette tänades, Mari-Anne. :)

Mari-Anne,palun võta mind reisikaaslaseks kaasa. ardi.soovik@eesti.ee

Kes oskab midagi tarka öelda interneti ühenduse kohta Cebus või Palawan saarel.

Cebus on interneti kiirused ja kvaliteet mõnevõrra paremad kui maakohtades. Aga midagi kiita ei ole.

Kui tahad korralikumat ühendust, siis mine SM City kaubanduskeskusesse. Seal on tasuta kiire WIFI ning paar netikohvikut. Viimasel korrusel on P40 tund ning keldrikorrusel P60 tund. Ayala keskuse kohta puuduvad mul kahjuks isiklikud kogemused.

Muidugi, kui oled kaugemal kesklinnast, siis saad oma asjad arvatavasti ka mõnes kohalikus netikohvikus ära aetud. Nende kvaliteet on küll seinast seina aga vähemalt on neid iga nurga peal. Hinnad algavad P12 tunni eest.

Palawani saarel on netiga keerulisem, sest seal pole kogu aeg elektritki. Aga El Nidos sai netis surfata küll. Isegi hotellis oli tasuta WIFI-laadne ühendus olemas. Netikohvikuid oli samuti rohkem kui üks. Sama asi ka Puerto Princesa kohta. Hinnad olid minu mäletamist mööda P40 kandis tunni eest.

Tänud,seda ma arvsingi,et netiga on teema, kas Palawani saarel mingit 3G ühendust pole,või üldse kuidas 3G ühendusega Cebu piirkonnas on nt. Vietnamis on ikka suur osa maast kaetud 3G levialaga.

Tänud kasutajale birg abi eest!