Eestlasi Manchesteris?

Oleks v2ga meeldiv kohtuda m6ne kodumaalasega Manchesteris. Olen siin ise elanud 10 kuud, kuid pole veel kusagil kohanud eestlasi. Tel. 07756153236, mail- Kadri.Alasepp@mail.ee

Tere Kadri, siin eestlased Manchesteris, kirjutasime su numbri ylesse ja votame kindlasti yhendust, tana juba vaheke hilja helistamiseks!

Ma kah Manchesteris text 07738324316

Mis tööd on pakkuda seal?

Ma kah Manchesteris , jyri277@hotmail.com

Mina ka elan Manchesteris juba paar aastat :)

Kas tõesti Manchesteris ja selle lähi ümbruses on meid nii vähe

Tere. Tuleme kahekesi järgmisel nädalavahetusel (30.03 kuni 02.04 varahommik) Manchesteri ja otsime kaheks ööks öömaja. Kas keegi siit oskaks aidata? Igasugune info on väga teretulnud kaidi84@hotmail.com

Lugesin ka threadi Eestlased Inglismaal, tundub, et Manchestris tõesti vähe meid. Samas üle pooleteist aasta siin elanud ja ühtegi pole kohanud. Soomlasi küll mitmeid. Imelik, minuarust iga kell parem kui näiteks London.

Tere!. Olen 18-aastane noormees ning mul on plaanis pärast keskkooli lõppu Inglismaale õppima tulla. Suure tõenäosusega on sihtkohaks Manchester Metropolitan University. Kui kõik läheb nii nagu minema peab, siis ma tuleks Manchesteri juba juuli alguses, et kohaliku eluga natuke tutvuda ja suveks ajutine töökoht leida. Küsimus on siis selline, et kas mõni kaasmaalane oleks nõus mind algul enda katuse alla võtma?(Ma olen nõus ka üüri maksmises abistama) Septembris üritan ma korteri hankida või kooli ühikasse sisse saada.

Kui leidub mõni abivalmis eestlane, siis alustuseks võiks meili saata aadressil: zidaneivo@gmail.com

Tere!

Lendame kah naisega Manchesteri 30.04 ning on plaanis sinna elama asuda. Seoses sellega oleks selline küsimus, et kas keegi oskab aidata töö leidmisega või on pakkuda kellegil tööd? Veel sooviks teada kuhu kanti on kõige mõistlikum seal elama asuda? Kindlasti sooviks luua ka kontakti teiste eestlastega! :)

Mail: tonu.olmet@gmail.com

Tere Eestlased Manchesteris!

Mul on selline küsimus kas mai lõpus või juuni alguses oleks kellelgi Manchesteris öömaja pakkuda? Ütleme 4 päeva kuni nädal? Diivan oleks väga hea. Kui kellelgi on võimalust, siis kirjuta ja püüame hinnas kokkuleppele saada.

erko87@hot.ee

Parimat, Erko

Eestlased Manchesteris

Tere! Kuna endal 28. Mai Manchesteri minek, siis sooviks teada, et kas seal Eestlasi ka platsis on? Ise asun Hulmi piirkonda elama. Plaanis paar aastat vähemalt seal viibida, kui meeldib ja hästi läheb, siis ehk pikemaltki. Kuidas Manchesteri kandis ilmaga lood on ka?

Hi!

Mina elan siin oma mehega kohe Manchesteri külje all ja samas Manchesteris käime pidevalt vahel isegi 3x päevas :) Kliima on siin niiske ehk vihmane ja tuuline pidevalt. Talvel on siin soe ja lund väga väge.

Tonuegle, kas oled oma naisega juba Manchesteris?

Hey armsad eestlased, kes te elate Suurbritannia North-West piirkonnas!

Elan Manchesterist tunni kaugusel ning olen olnud siin juba ligi aasta. Kellel küsimusi või huvitavaid ideid, mida koos võiks ette võtta, andke aga teada!

võib vabalt lisada msnni või kirjutada mailitsi- Mallamuskats15@hotmail.com

mina ka Manchesteris. Kirjutage p6hjamaapoeg@hotmail.com

Liigun augustis Voyageri bussiga Eestist Manchesteri elama ja tööd otsima. Olen mees 30, hariduselt autoremondilukksepp ning oman a,b,c,d,e kategooria juhilube. Kui kellegil on pakkuda vaba elamispinda, või abistab töö leidmisega siis kõik vaevad saab tasutud. eero.lillemets@mail.ee

Eestlasi Manchesteris jagub, nagu näha! Meil on ka tegelikult eestlaste ühing Manchesteris, mis põhineb küll Manchesteri Ülikoolis, kuid korraldab üritusi, mis kõigile avalikud. Võite leida meid facebookist, kus anname ka kindlasti teada, kui mõne söögi- ja toiduõhtu või muu ürituse korraldame: https://www.facebook.com/groups/2216173528/

Rohkem infot: http://www.umsu.manchester.ac.uk/estsoc/events/

Katheriin

Veel üks eestlane nüüdsest Manchesteris.

erko87@hot.ee

Ma ka Manchesteris. Txt 07448771929