Ehitustöö

Kas kellegil on kogemusi Austraalias ehitustöödega? Täpsustuseks, pean silmas oskustööd, mitte nn abitöölise ametit. Kui olen tegelenud pikemat aega(siseviimistlusega), kas nõutakse kutsetunnistust või piisab lihtsalt varasemast töökogemusest? Kas vastavat tööd on lihtne leida ja kas on hästi tasustatud? Kas palk ja tööjõuvajadus sõltub suuresti erinevate Austraalia osariikide vahel või on en amvähem sama igalpool?

Tänu ette ära kõigile, kes viitsisid kõik need "kas'id ja kui'd" läbi lugeda ja reageerida:)

ehitusel üldse töötamiseks on sul vaja sellist asja milleks QLD-s näiteks Blue card.Ühesõnaga tööohutuse koolitus. Arvatavasti organiseerib sulle selle koolituse tööandja nagu minulgi oli aga pole päris kindel.

QLD Blue card´i kohapealt. Selle saab netis ära teha, võtab aega mingi 4-5 tundi, krediitkaardiga saab maksta ning tuleb postiga koju. Väga lihtne. Ehitustööde kohapealt. Tööd on palju. Kui sul on erialane haridus, võta eestist kaasa notariaalselt tõlgitud ning apostillitud tunnistus. Muidu sa oskustööline ei ole. Kui teed korralikku tööd siis varem või hiljem saad hea kohapeale. Oleneb kas leiad töökoha läbi mõne tuttava, läbi tööbüroo või kuidagi teisiti. Halvimal juhul on palk alguses $15 miinus maksud. Põhimõtteliselt, alguses on lihtsalt vaja ennast tõestada ja siis hakkab kõik aina paremini minema! No worries

Tänud vastuste eest. Ühesõnaga, kui erialast haridust pole, on vaid kogemus ja tööstaaž, sel juhul ei ole oskustööline ning kindla eriala peale tööle ei saa vaid peab leppima abitöölise-segumehe ametiga?

Kes pärast 22 okt Perthis ehitustööd otsima kavatseb hakata see võiks mulle märku anda! MSN on: tantra_mantra@hotmail.com

QLD Blue card, kust selle tegemist netist leida võiks ja kas seda on võimalik ka eestis olles ära teha ja kuidagi kätte saada?

kas oskab keegi siis öelda kus selle kohast infot netist leida võiks. Et kas saaks qld kaardi tehtud eestimail

Kui sa tuled siia ja paned ennast kuhugi t88byroose kirja siis saad selle blue cardi palju odavamalt teha. Muidu see vist mingi 50-60 daala, aga l2bi t88byroo oli vist 22 daala. minule pakuti seda v6imalust sellises kohas nagu "Skillhire". Eks tseki ise kuidas parem on.