Elama Costa Ricasse!

Otsin eestlastega , kes elavad Costa Rical kontakti. kirjutada kairekas6@hotmail.com

Sõltun mehe tujudest! Uurime asja!

Mõtle ka selle peale, kui sinu mehe tujudesse sina ja lapsed enam ei mahu... Sõbralike soovitustega, KuriMuri

Tänud hea haldjas aga ma pole 17. uurime ja juurdleme! Kas sa suudad kõigil siinsetel hoida silma peal ja head haldjat mängida?

Aga ootan veel kontakte sealsete inimestega!

Ma ei ole hea haldjas, küll aga olen mõnevõrra elu näinud. Kui Sa juba praegu sõltud mehe tujudest, siis välismaal sõpradest ja suguvõsast eemal on seda palju raskem kannatada + Costa Ricast kojusaamine pole niisama lühike lend. Ma ei hoia kõikidel teemadel silma peal, kuid naiivsus jääb silma.

okey! Midagi ju peab vastama ja tegu on samasuguse elu näinud inimesega. Mees otsib sooja kohta kus elada, spontaanselt oli Dubai , vahest ka Costa Rica. Ega see paha ei tee , kui uurida kuidas nad hakkama seal saavad kaugel.

Selliseid otsuseid ei tehta spontaanselt ja loodan, et Dubai osas saite asjale pihta. Soovitan siinseid välismaal elamise üldteemasid lugeda, seda enam, et teete selle otsuse ka oma laste eest.

Kevadel Panamas ja Costa Ricas seljakotiga trippides tutvusime USA pensionäriga, kes just oli Costa Ricast Panamasse kolinud, naljaga pooleks oli üks põhjustest see, et õlu on poole odavam :) Samas Panama tunduvalt põnevam ja ka odavam, nii et miks mitte ka Panamat kaaluda, eriti veel kui riigid on arengult suht samal tasemel.

Panama kohta puudub meil suuresti info. Costa Rical oleme ise kuu aega aega veetnud ja peaaegu läbi seigelnud. Costa Ricas kohtasime inimesi , kes väitsid, et Panama pole just õige koht elamiseks! Kumb riik Teile rohkem meeldis?

Mitmekülgsem, kenam loodus, vähem turiste...kuid valiku teete ikkagi teie. Minu soovitus teile oleks, külastada Panamat ja vaadata/tajuda, kuidas tundub ja samas ka uurida, kuidas suhtuvad panamalased elamisse Costa Ricas :)

Saatsin meili! . . . Loeme veelkord läbi selle siin: http://trip.ee/postitussoovitused ! Trip.ee