Elama ja tööle Inglismaale .

Nüüd ka endal plaanid nii kaugel , et tuleks see Eestimaa tolm jalgadelt pühkida . Idee on sõita oma autoga Inglismaale ja mööda maad . Laevaga minna ei viitsi kuna see on liiga igav . Täpset sihkohta paika pannud ei ole . Juhul kui kellelgi on mõni koht kus maanduda , siis võiks sinna sättida . Minna tahaks kas selle nädala lõpus või uue alguses . Otsin inimesi kellel sarnane plaan , saaks sõidukulud omavahel ära jagada ja tuleks suts odavam . Miks mitte ka kohapeal pundi peale elamine võtta . Kui kedagi peaks huvitama ja oleks ka mineja , siis kirjutage goering@windowslive.com .

Asjad nii kaugel , et võibolla plaaniks isegi Iirimaale kimada . Oskab äkki keegi nõuandeid anda , et kus kohast tasuks praamiga üle minna ? Kas pilet tasuks netist võtta või mõistlik see koha peal osta ?

Kui nüüd kellegile selline last minute sõit peaks istuma , siis mina kiman esmaspäeval või siis hiljemalt teisipäeva hommikul minema . Autos on veel mõni koht vaba .

Kuhu siis maandud lõpuks omadega? UK v Iirimaa?

Polegi otsustanud . Esialgu UK , seal vaatab edasi mis saab .

Ei ole , aga mingid kontaktid ja mõtted on olemas .

Okei. Edukat pealehakkamist. Anna siis siia ka vahel märku, kui kõik korras. Või siis ka mitte korras. Äkki saan kuidagi abiks olla ;)