Elan Kataris

Kui kellelgi on küsimusi või vajab abi, siis võib mulle alati kirjutada!

Jep, ning kui küsimusi Araabia Ühendemiraatide kohta, siis mina pesitsen üle mere ja naftaväljade Katarist pisut kagusse ehk siis Dubais. Mõistlikele infopäringutele vastust võlgu ei jäta. :)

Tere,

tahaks küsida kuidas saab lihtsalt 25aastane naine Katar-i viisa. Et käia Kataris oma ettevõtte loomise eesmärgil rohkem kui üks kord? Abiellumine on suht mitte aksepteeritav variant.

Millega ise tegelete seal muidu: töö, äri?

Meeldivat suve soovides, Kalev

Sul peab siis olema kohalik psonsor, kes sulle viisa taotleb. Turismi viisa kohta ei oska 6elda, aga tean, et kui ise 25 olin ja Dubaisse tahtsin minna turismi eesm2rgil - siis viisat ei saanud, kuna polnud abielus ja alla 30-ne. Mudugi, uuri saatkonnast!

Tahaks teada, kuidas oleks võimalik mõnda sellisesse riiki tööle saada. Olen insener ning siiani olen proovinud läbi mingite portaalide, kuid sellest ei ole midagi kasu olnud. . . . Trip.ee soovitab kasutada korrektset kirjakeelt ja suurte algustähtede kasutamist, äkki just see on põhjuseks töö mitteleidmisel!

Ise ka mõne nädala pärst ka Katari :) tööle Qatar airwaysi, ootan põnevusega. Muidugi oleks tore seal mõni eestlane leida :)

Elu Kataris(Qataris)

Tere! Paluksin teadjatelt veidi abi. Asi nii, et paari kuu pärast on minek Katari tööle poolteiseks aastaks. Sooviks teada, kõike, mis algul aitaks-kuidas on kohapeal hinnad, millega tuleb arvestada, millega mitte jne.jne. Elukoht ja toit on tööandja poolt, muuga tuleb ise hakkama saada. Ei huvitagi info niipalju looduse vms. kohta, aga just see praktiline pool. Paluks vastuseid meilile margus450@hot.ee

Tere!

Mida Ladyinblue65 Kataris teeb?

Hei - vabandan, et pole vastanud ja et minu mac'il pole täpiähti :(

rvo86 - vot ei tea, mida nad seal täpselt vaatavad või ootavad, aga muud varianti kahjuks ei oskagi soovitada, et edu ja keep trying! Merkalt - tean seal Eestlasi, kes töötavad Qatar Airwaysis, kui vaja kirjuta mulle ja saadan kontaktid! Margus - kirjutan mailile! Nightmind - tööd tegin :)

Olen paari sõbraga ise samuti lähikuudel Qatari poole pikemaks ajaks suundumas, ehk oleks keegi targem inimene kes oskab soovitusi jagada palju lisaraha varuda ja kuidas seal üldiselt elu on, niipalju kui seadustest ja asjadest lugenud olen, siis võiks öelda et elu on ikka Päris Karm seal. Kuid nagu aru saan, siis on siin praegu olemas inimesed kes teavad seda elu lähemalt ja oskavad valgustada selles osas meid!

Chemix! Tere! Plaan endal ka sinna kaugele Katarisse minna,mida sina sinna tegema lähed kas tööle või lihtsalt reisule? Minu sõit toimuks ilmselt mingi kuu aja pärast.

mina ka Dohas, juba m6nda aega, elan ja töötan. Oleme siin perega (eelkooliealine laps). Oleks tore eestlastega Katarris kontakti saada, kavatseme hetkel siia paariks aastaks jääda ja oleks tore vahel ka eesti keelt rääkida... ehk siis, kirjutage...!

Tere!!!!

Kas keegi Kataris? Olen ka siin, Dohas.

Saatke mail mart.motus@glaston.net

Saame kokku!

Tere!

Otsin natuke infot - sain too Kataris ja nuud ootan Labour Approval'it, juba 3mas nadal! Kui kaua te ootasite Labour Approval'it? Ja kuna ma lahkusin toolt juba siis natuke muretsen siin!

Ette tanades, Monika