"Elu ja töö välismaal" rubriigile lühem nimi?

Kole pikk ja lohisev on see siinne nimi. Mõtleks mingi lühema ja konkreetsema nime välja?

"Elu välismaal" oli ta vanasti.

Elu näitab, et enamik uutest asjadest kipuvad olema head ammuunustatud vanad.

Kui inimene siirdub välismaale ja siin nõu küsib, kipubki ta eeskätt olema tööealine inimene. Õppima minejatel on üldiselt omad tugiisikud, miljonäridele kodukanadeks minejad ei tunne mingit muret, kus nad elama hakkavad või mida tegema... no ja Eesti penskarid praegustes oludes vaevalt et välismaale vanaduspõlve nautima saavad.

Nõnda et minu meelest peaks "elust välismaal" piisama, kõik muud küsimused on ju kaasnevad nähtused.

Eestlane jälle vingub. Ei meeldi see ja teine. Elu ja töö välismaal on väga konkreetne ja asjassepuutuv pealkiri.

Ja trip.ee meeskonnale - siin kus viibin EI OLE täpitähti. . . . Instruktsioonid täpitähtede tegemiseks.

Variant A (kiirem) Õ = Alt+0213, õ = Alt+0245 Ä = Alt+0196, ä = Alt+0228 Ö = Alt+0214, ö = Alt+0246 Ü = Alt+0220, ü = Alt+0252

Variant B (aeganõudvam) Võta stardimenüüst Programs -> Accessories -> System Tools -> Character Map. Kopeeri vajalik täht ja kleebi teksti.

Variant C (vajab mõningat eelettevalmistust ja head klaviatuuritundmist) Installi oma arvutisse kõik vajalikud keeled ja klaveri kujundused ning vaheta vastavalt sellele klaverit, mis keeles kirjutad.

Variant D (kui ollakse ülalnimetet variantide rakendamiseks laisavõitu) Kasutage lihtsalt ilma täppideta tähti.

aga ma ei vingu, otsin lihtsalt k2ep2rasemat pealkirja et see ymbertehtavasse p2isesse 2ra mahuks.

Nimi rubriigile on minu arust õige. Just aeg-ajalt surfan siin rubriigis ja olen see eesti penskar, kes otsiks vanaduspõlve veetmiseks mõnda sooja ja mitte kallist maad, aga põhiliselt jah on siin ikkagi noored oma tööotsingutega, aga pole lootust kaotanud, järsku mõni Eestist lahkund penskar ka kirjutab siia.

Vâlismaal on jah igavene jama nendega.Kui on oma arvuti, siis ju vôib kûll sisestada kôik tâhed. Kui aga kasutada netikohvikute arvuteid, siis on see kûll igavene aja kadu ja tûlikas kah. Kohe nâha, et trip.ee omanikud on eestlased.Sellist nôôkimist pole kûll kusagil mujal kohanud...

Kuipalju Trip.ee Sinu postituste pärast on hingamisharjutusi teinud - jätame enda teada :)

Kasuta palun seda varianti: Variant D (kui ollakse ülalnimetet variantide rakendamiseks laisavõitu) Kasutage lihtsalt ilma täppideta tähti.

Ja jälle käib mingi omanike ja eestlaste jutt? Mis rahvusest ise oled? Mõtle parem teemaga kaasa: "Elu ja töö välismaal" rubriigile lühem nimi? Siin ei käi need asjad päris nii, et lajatad oma "suvateemasi" igast erinevast netipunktist.

Kena õhtut soovides.

Kui tühikuid arvestada siis "Eestlased välismaal" ja"Elu ja töö välismaal" erinevad pikkuselt vaid 1 tähe poolest. Kas siis on mõtet?

Elu-töö välismaal Elu-olu väljaspool Töö teisel pool Elu pudrumägedel Surfates piimajõgedel Outsideri elu Piiritagused Välis tööelu Välised Välispidised Out of EST Elu üle piiri Kaugelt kallis

:) oeh! naeran siin nii , et piss puksis... Loominguliselt kirjutatud! (hea kommentaar - A+ )

Kaugelt kallis Välispidine Piiritagune Outsider Elu pudrumägedel Surfates piimajõgedel Out of EST

Voi luhedamalt..

K2VPOEpSpOofEST

:)

Vaadates algaja modena, milliseid rubriike ja konkreetselt mida tuleb kõige enam parandada, võiks rubriigi nimi olla:

Elu t2pit2htedeta.

TO Tonlist. See on hea nali,
ha-ha-haa... To Uudu. See on hea valik!

...oleks muidu täitsa vahva nimi, ainult et need kellel täpitähed kodumaal veel olemas on ei pruugi kogu asjast muffigi aru saada. Elu ja töö välismaal on muidu OK ja asjakohane, selgelt näha millest jutt.

"Elu võõrsil" mulle isegi meeldib, väga pikk pole ka