trip-krainetrip-ukraine-dark
Elukoht Taanis

On plaan minna elama Kopenhaagenisse, aga probleem on ainult elukohaga. Tean, et on päris raske leida sobivat elukohta. Kuidas on seal keskmiselt korteri üürihinnad? Nii korteri jagamisel kui ka üürida üksi korter? Ning kust netist oleks köige parem otsida?

Tänud

Toa üürihinnad on 1500-ca 4000 taani krooni vahel. Hind oleneb suuresti linnaosast, toa suurusest ja et kas tuba on möbleeritud voi mitte. Korterite hinand algavad kuskil 3500-4000 kroonist (väiksed 2-toalised) vaata web'e: www.boligmangel.dk www.dba.dk (bolig, bolig, lejebolig) www.flytteklar

Loodan, et saad abi!

Tere! Olen 21-aastane üliõpilane, kes suundub Kopenhaagenisse perioodiks 5. jaanuar 2012 - 14. juuni 2012. Suundun õppima Taani Riiklikusse Kaasaegse Tantsu Kooli. Kuna kandideerisin erakorraliselt, on jäänud väga vähe aega elukoha leidmiseks ja olen küll uurinud väga paljusid portaale, aga nendest pole siiani suurt abi olnud. Seega pöördun siia lootuses, et ehk teab keegi kedagi Kopenhaagenis, kel oleks pakkuda üht tuba väljaüürimiseks või äkki keegi otsib toanaabrit. Inimene ei pea ilmtingimata olema eestlane, nii et kui kellelgi on tuttavaid ka teisest rahvusest, siis kõik pakkumised on oodatud. Minu eelarve ei ole väga suur, olen nõus maksimaalselt elamisele kulutama umbes 2400 Taani krooni. Oleks väga tore, kui elukoht jääks piirkondadesse (Kopenhaagen Q, S, N, SV, NV, muud piirkonnad jäävad koolist juba liiga kaugele. Olen rõõmsameelne puhtust hoidev mittesuitsetav loominguline inimene. Olen väga tänulik igasuguse abistava info eest!

Tere! Kas keegi, kes elab kopenhaagenis saaks mulle kiiremas korras id kaardi lugejat laenata?

Tere! Kas kellelgil oleks pakkuda üürida korterit või tuba Aarhusis alates augusti lõpust. Ma lähen sügisest Aarhusisse õppima ja sooviksin elukohta. Olen 19-aastane ja mittesuitsetaja. Palun andke teada, kui on pakkuda!

Tervitused, eestlased Aarhusis!

Pöördun sama palvega teie poole kui Karoly..kui kellelgi on elukoha osas abi pakkuda (olgu see vihje vabanenud toa osas, keegi otsib korterikaaslast, või ajutiselt kellegi asemele mõneks kuuks), oleksin äärmiselt tänulik. Olen 23a ning alustan septembrist magistriõppes. Hetkeseisuga ülikoolipoolne ootelist ei tekita küll kindlustunnet.

Andres