Euroopa noored kaudu vabatahtlikuks

Peale gümnaasiumi lõppu tahaks minna aastaks välismaale vabatahtlikuks. Oskab keegi rääkida kui keeruline ja aeganõudev protsess see on? Oleksin eriti huvitatud kuskile eksootilisemasse kohta minekust nt Jamaica, Haiti vms...

Palun loe www.euroopa.noored.ee (Euroopa Vabatahtlik Teenistus) Seal on täpselt kirjas, kuidas protsess käib; tõsi, eriti eksootilisse paika nad enamasti sind saata ei saa. On kindlad piirkonnad. Aga seal on kõik täpselt kirjas. See on ka üks vähestest variantidest, kus sul kõik kinni makstakse ja endal kulutusi pole. Internetis on selliseid eksootiliste kohtade vabatahtlike pakkumisi küll, aga siis peab endal palju raha olema.

Endal täpselt sama soov. Olen lugenud ka sealt kodulehelt infot ja see päris mõeldav, kuigi mõni asi on veel selgusetu ja sealt ei tule ka see info kuidagi välja. Kiiccu: võta ühendust, lähme kasvõi koos:D Gümnaasium läbi ja siis vaja ilma näha:D e-mail: kondike16@hot.ee

Mul ka kohe gümnaasium läbi, tahaks ka vabatahtlikuks, läheks näiteks Egiptusesse :D Vaatasin just praegu on 6 päeva taotluste esitamise tähtaja lõpuni.

Selleks toatluse tähtajaks sa kindlasti ei jõua. Sul peab olema nii saatev kui vastuvõttev organisatsioon ja projekt. Kuid vaata euroopa.noored.ee täpsemalt, kuidas EVS asjaajamine käib.

Aga võtame ühendust! Kondike16@hot.ee!