Farmid ja töövahendusfirmad Austraalias

Tere! Küsimus oleks siis selline... Äkki kellegil on nimekiri Austraalias või Brisbanes tegutsevatest töövahendusfirmadest või personalifirmadest kes vahendavad töid farmidesse. Või millise poole tasuks pöörduda ja milliste poole mitte? Tänud Teile!

Brisbane'ist pole sul küll mingit mõtet farmitööd otsida. Kõige mõttekam on kohe auto muretseda ja maale suunduda, kas Laidley'sse, Stanthorpe'i või siis põhja poole Bundabergi ümbrusesse või veelgi ülespoole. Kui lähed praegu või oled juba seal, on ilmselt ülespoole mõttekam, sest allpool hakkab hooaeg otsa lõppema. Auto annab vabaduse kiiresti edasi liikuda, kui mingis piirkonnas kuidagi tööd ei leia.

Vaevalt et ta Brisbanest farmitööd otsib. Pigem agentuuri, kes farmitööle suunaks. Üldiselt on nii, et suurtes linnades on ka farmivahendusfirmadel filiaal (kust sind võib-olla küll kohalikku farminduspiirkonna kontorisse suunatakse). Infot farmitöö, hooaegade ja võimalike vabade kohtade järgi saab aga siiski.

Ise sain töö sellise agentuuri kaudu nagu Grunt. Esialgu suunati sinna working hostelist (Bundabergis. Seal on nende hostelite kartell.), peale seda sai paar kuud korralikult tööd tehtud ja sealt edasi aidati ka muude tööde peale. Firma veebileht aadressil http://www.gruntlabour.com/.