trip-krainetrip-ukraine-dark
Farmitöö Austraalias

Jaanuari alguses minek Perthi ja soov nt farmitööd teha.Olen uurinud erinevaid töökuulutuse kodulehekülgi,kuid olen veel rohkem segaduses kui enne. Kas keegi oskab öelda häid tööotsimislehekülgi ja kirjeldaks samuti kogu protsessi, kuidas endale hea töö leida?:) Vb oleks ideaalne isegi alguses mingi puuviljade noppimine.Kust ja kuidas ma endale selle töö saaks ilma,et mul nahka üle kõrvade ei tõmmataks? Ette tänades!:)

Tere, Kas lähed üksinda? Lennupiletid juba olemas? Oleksin ka huvitatud Austraaliasse minemisest.

Kirjuta lähemalt: taunor@gmail.com

Me ka mehega 18 jaanuar alustame sõitu ja plaan umbes sama nn farmitööd...kuulutusi siin eestis väga palju uurinud ei ole, pigem läheme kohapeale ja vaatame mis pakutakse, töövahendusbüroosid ma usun ikka leiab seal. Liituvast seltskonnast oleme jätkuvalt huvitatud... helen19@hot.ee

Tood saab otsida kohalikest MADECutest. Tavaliselt asuvad need pollumajanduspiirkondades. Seal on ka toohostelid kus voetakse elamise eest tasu aga too saab vahe. See kehtib muidugi roovelike toohostelide kohta. Eks ole ka neid paremaid kohti aga need kohad on juba tavaliselt pilukad ara hoivanud. Nad lahevad sinna ootama juba kuu aega enne hooaega. Meil muidugi vedas. Me saime telgis elades kirsse korjata ja maksime ainult 10 $ nadal. Nuudseks on seal muidugi kirsid otsas. Kel huvi voib minna praegu Tasmaaniasse proovima minna. Nii see on see praeguse aja kullaotsija elu siin austraalias. Palun toimetusel keelelist parandust sest, et siin puuduvad vastavad haalikud, mis on omased eesti keelele.

Kõigepealt kasutame otsingukasti trip.ee ülal paremas nurgas, loeme ja siis vajadusel postitame juba ühesse kümnetest olemasolevatest selleteemalistest jutulõngadest.