Foorum ei vahenda töökuulutusi!

Palun panna kõrvataha, et see foorum ei ole ette nähtud konkreetsete tööpakkumiste ja tööotsimiskuulutuste jaoks. "Pakun tööd", "otsin tööd", "otsin elamispinda" tüüpi kuulutused lähevad kustutamisele, palun neid mitte lisada. Foorum on ette nähtud üldisemate välismaal elamise ja töötamisega seotud teemade arutamiseks, millel on pikemaajaline väärtus, mitte ühekordsete ajutiste kuulutuste jaoks.

trip.ee on uks mu lemmikuid foorumeid, kulastan seda igapåev ja loen alati huviga mis uut ja huvitavat toimub. Kuid kas on ikka motekas hakata keelama selliseid asju?Olen nous et a la otsin lupsjat tuupi kuulutused toesti ei sobi siia, kuid asjalikud ja korrektselt vormistatud teemad voiksid siiski kustutamatta jaada. Vahel laheb toesti vaja elamispinda(tood) ja moni siinsetest lahketest elanikest on seda ka pakkunud.Milleks naha vaeva ja sobrada tunde kuskil internetis voorkeelsetel lk, et midagi asjalikku leida.Kui voiksid siit selle leida.

Parimatega Mickel079

mulle tuli meelde seda siin lugedes :Kui Eestis maandudes neid mossis nägudega kaasmaalasi lennujaamas näed, siis tekib tahtmine kohe tagasipilet osta:DD kasutasin teise tsitaati kuna ise ei tea seda kodumaaarmastust kuidagi kirjeldada.Seda kodumaaarmastust küll.

Need vöikesed naljakad mossis kösutajad ärge nüüd nii palju vaeva ka nähke.

Ise pole siin küll tööd ja ööbimispaika pakkunud ega otsinud, aga kui on rubriik Ost-müük, miks siis mitte teha ka mingit konkreetsete kuulutuste rubriiki? Abipalved stiilis tahaks tööd seal ja seal on tüütud lugeda, aga sama tüütud on ju ka lõputud küsimised, et kuidas ikka see hotell on ja kuidas ikka teine hotell on ja kas selle hotelli bassein on köetav ja kas tolle hotelli rannas on lamamistoolid tasulised, ja kas keegi läheb sel ja sel kuupäeval sinna ja sinna. Ometi ei hakka ju keegi neid ära keelama.

Kas keegi oskab anda infot,kuhu elamist saada P Americas või selle lähistel

ja ala jaotus < Too ja elamin> peabki sisaldama koike seonduvat sellega. OK

Olen uus liige ja juba mulle meeldib see foorum:D Aga tõesti, ehk oleks kõigile kasulik teha uus eraldi alajaotus ja noh, igasugused lüpsikuulutused ehk välja jätta e. mitte lubada. Tore oleks lugeda uutest pakkumistest. kevadet;D

Olen vana liige ja vihastan ka teatud sorti kuulutuste peale, mis kirjutatud stiilis - "ispaanjas irmpsad vihmaood, antke tööd ja korterit"... Sekkun harva, sest mis see ikka aitaks - aga kui nüüd kumab välja, et elukutseid tuleb ka sildistama hakata, siis palun selgitage (topsik2 jt. "lüpsivaenulikud") mille põhjal te eristate "hea elukutse" "halvast elukutsest"? Isiklikult olen kursis, et lehm ise piima poodi ei vii - olen lapsepõlves lehma lüpsnud.

Ma ei küsinud ju midagi konkreetset, ainult suunda, kust infi leida. Ja sellise alajaotuse vastu, mis välistaks igasuguse pahameele, poleks mul ka loomulikult midagi. :)

Arvan, et võiks küll olla mingi alajaotus ka töökuulutuste jaoks. Mõnikord võib selline info kedagi "päästa", kahju on siis ve? Kõik ei ole nii asjalikud netis otsijad.

Eestlastele, kes mööda ilma tuuritavad, ei ole just palju selliseid veebilehekülgi nagu Trip.ee. Kujutage nüüd ette, et olete kodust kaugel ja järsku kodutud ning taeva all, või olete järsku tööst ilma jäänud! Alati võib juhtuda, ja siis oleks hea tulla trip.ee-sse et natuke infot ja loodetavasti ka abi saada. Nagu eelpool keegi mainis, kui postitus on korrektselt vormistatud ning informatiivne, siis mina töö voi elamispinna otsimises küll midagi halba ei näe.

Minu teada on Eestis 2 sellist foorumit, kus näritakse iga tähe ja sõna kallal: trip.ee ja landroveri foorum. Mul on palju sõpru kes suisa meditsiinilistel põhjustel ei oska näiteks kirjutada ega lugeda korralikult. Samas oli mul endal eesti keel päris hea koolis ja kui täpsem olla veel siis kirjutan ja räägin vabalt 7 keeles. Ainuke koht siiski kus tekib alati vajadus oma postitus üle lugeda ja komad paika ajada on siin. Vahepeal ma ei külastanud foorumit tükk aega kuna ka kogu aeg oli mingi nõme kommentaar all et keegi on roppu vaeva näinud minu grammatikaga ja et ma enam nii ei teeks. Viimase postituse päris seivisin ja kui pärast võrdlesin siis kommentaar oli ikka, et olen kirjaoskamatu aga samas oli tekst jäetud muutmata. Ja tõepoolest peaks olema tööotsijatele jne. lihtsalt alajaotused ja olekski asi korras.

Ja lugesin täna jälle Rebaseonu reisidest kelle kauaaegne suur fänn ma olen- päevik kirjavigu ja muuud jama täis aga saage aru et see ei sega kedagi.Tähtis on ju sisu. Ja sisu on tal hea...

Eeldatakse et kasutatakse suuri algustähti, ei kasutata slängilühendeid(või vähemalt mitte liiga palju), punkte pannakse ühekaupa nagu ka teisi kirjavahemärke. Ja jutu mõte peab olema aru saadav või siis küsimus esitatud arusaadavalt. Tegelikult nõutakse siin vähem kui kolmanda klassi emakeele tunnis!

Tundub, et trip teeb tublit puhastustööd. Enamus eestlased piiri taga on marjakorjajad-ehitajad. Tahan pakkuda head töökohta eestlastele Hispaanias, Saksamaal, Itaalias, kuid trip lihtsalt eemaldab kuulutused. Mis siis ikka, las teised teenivad, eestlased olgu ilma!

Kardetavasti ka see kuulutus eemaldatakse.

Minu arvates oleks kena luba küsida või kirjeldada oma tööpakkumist lähemalt. Mingi umbmäärane pakkumine tekitab kahtlusi ja võib viia kustutamiseni.

Kui üks kriteeriumitest on täidetud, siis avaldatakse? Kasutan võimalust ja palun luba. :) Ja selgituseks modele, et töökoht on hea, palk vähemalt kohalik keskmine ja sobib alalise elukohaga inimesele. Pole mingi hooajaline marjakorjamine ega teenuste pakkumine. Lihtsalt soov raha (palk) eestlastele jätta.

Tuultiibades, mis osa reeglist "Foorum ei vahenda töökuulutusi!" jääb sulle arusaamatuks?

Lisaks ei ole sinu pakutud tööpakkumise kirjeldus kuigi palju kirjeldav.

kiss my jazz,

vt hbert 28 oktoober, 2008 - 18:47 Probleem on Minu arvates oleks kena LUBA KÜSIDA VÕI KIRJELDADA oma tööpakkumist lähemalt. Mingi umbmäärane pakkumine tekitab kahtlusi ja võib viia kustutamiseni.

Luba küsimine ei tähenda automaatselt luba andmist. Sinu tööpakkumise kirjeldus ei ole adekvaatne, sest sellest ei saa aru, mis laadi tööga on tegemist, kes pakub tööd ja kas see on legaalne.

Ning üldiselt: Palun panna kõrvataha, et see foorum ei ole ette nähtud konkreetsete tööpakkumiste ja tööotsimiskuulutuste jaoks. "Pakun tööd", "otsin tööd", "otsin elamispinda" tüüpi kuulutused lähevad kustutamisele, palun neid mitte lisada. Foorum on ette nähtud üldisemate välismaal elamise ja töötamisega seotud teemade arutamiseks, millel on pikemaajaline väärtus, mitte ühekordsete ajutiste kuulutuste jaoks.

Minu meelest oleks küll tore, kui inimesed, kes elavad vöörsil, neil oleks vöimalaus pakkuda teenuseid. Pakkujaid ei ole ehk palju aga seda tähtsam. Ise kasutaksin küll eestlaste teenuseid, miks ei. Aga ei näe neid, ja kui siin ka ei sobi ... ??? Olge tublid eestlased ja tulge nurgast vâlja!