Grimsby linnas töö, on teil kogemusi?

Pakutakse tööd selles linnas 5.85 tund,elamine kahele 120 n.Ise maksan lennu ja elamise eest.Läbi vahendusfirma,viis päeva tööl ja kaks vaba.Mingi kalatoodete vabrik.9 tunditöö. Kahtlane see,et Firmas ei vastata teatud aeg üldse telefonile,küsimused jäävad vastusteta.Firma nimi on Humana Resources OÜ.Kas kellegil on selle firmaga kogemusi?

Mind huvitab ka just Grimsby linn ja sealne eluolu.

käisin just selle firma kaudu muud tööd tegemas,aga tulin ära.Firma mitte ainult ei vasta telefonile vahel,vaid ei tee ka ust lahti vastuvõtuajal.
Mind paigutati kohta,kus 7 inimest jagasid vannituba ja wc pott oli ka vannitoas lõksus.Toas polnud kütet.Ja vannituba...polnud valmis ehitatud ega kavatsetudki ehitada ... Töö oli küll see,mis lubati - kuid ega ma teadnudki enne,milline see töö välja näeb ...

Tänud ,et kirjutasid selle firma kohta ,aga kas lubatud palka said nii nagu lubati? Saime Grimsby poolsed vabriku andmed ,proovime meilida ja vastust oodata.

Tundus,et nad palka said küll ilusti,aga minu arust on seda jube vähe,kui maksud,toit ja öömaja maha arvata.Kuid kopsakate ületundidega nad seal rasva kogusid küll.Seal oldi ainult teenimas,vaba aega eriti polnud neil.Ja minnagi polnud kuhugile,varakult kõik kinni.Vaba aega pole,siis ju Londoni ei sõida.Mulle tundus,et neid huvitaski vaid raha,mitte Inglismaa,nagu mind.Seepärast sattusingi valesse kohta.Nemad tahtsid orjatööga teenida,mina lihtsalt elada.Kas olete arvutanud,palju raha teile kätte jääks?Või eeldate et välismaal teenitakse head raha ja ei teagi,palju.Ettevaatus pole paha.Võib-olla ma saan valesti aru,aga ma saan Eestis sama palju/vähe.Kuna ma ei kavatsegi töötada 200 tundi nädalas UK miinimumpalgaga.

minge muidugi.Seal on ikka vahva ja ise üritan ka uuesti.