trip-krainetrip-ukraine-dark
Hey, Ibizale tööle!

Kõik, poisid ja tüdrukud, kes te olete väsinud hallist ilmast ja ettearvamatust suvest, sõidame koos ibizale tööle! Plaan oleks sõita mais, see on parim aeg töö otsimiseks, hiljem on see imeline saar täis samasuguseid tööotsijaid nagu meiegi. Olen isegi neti kaudu leidnud paar tööpakkumist, aga pikema uurimise peale leidsin, et inimesed soovitavad ikkagi kohapeal tööd otsida. Ise plaain ettekandjaks/baaridaamiks tööle saada, kui see ei õnnestu olen nõus ka mõnel muul alal töötama. Ennem peab leidma elamiskoha, siis alles saab seal tööloa. Otsingi siit toredaid, spontaanseid ja seiklushimulisi inimesi, kellega võiks ennem Eestis kohtuda ja koos uurida natuke kogu selle asja kohta. Uurida hindu, majutust, parimaid lennu pakkumisi ja kõike seal elamisega seonduvat. Koos on kindlam ja kindlasti ka lõbusam minna. Pole kunagi välismaal töötanud seega oleks hea seltskond mulle toeks. Ootan põnevusega teie postitusi ja meile aadressile KKapralova@hot.ee

Tervist! Olen täitsa huvitatud sellest! Kuna mul sõbrannaga nagunii plaan minna nüüd jaanuari lõpus kuni veebruari lõpuni hipaaniat nautima, häälega kusjuures... mingi maa rongiga vs saab äkki tuttavate kaudu rekadega sebida.

Meil oligi plaan niisama minna vaatama kuidas on.. ja samal ajal puhates otsida ka sinna tööd ja elukoht. . ei viitsi siia külma kõledasse eestisse küll jääda!

Ausalt öeldes mulle täitsa meeldib see idee :D

Hei!

Endal samuti kindel plaan hooajaks sinna minna. Alguses plaanisin juuni alguses minna, kuid arvan, et mai oleks ikkagi parem variant. Mõte oli minna easyjet-iga läbi Londoni ja võtta ka nädalaks kas siis hotell, või apartment. Parim variant oleks vist peatuda Eivissas ja sealt siis edasi vaadata tööd ja elamist!

Küsiks, kas see plaan on teil tehtud ja kuidas läks? Või alles ikka veel plaanite? Kuna üks tuttav mul pidevalt niimoodi häälega reisinud ja kõik suht ok tal olnud, siis endalgi väike mõte, et võiks midagi taolist ette võtta ibiza suunas... Mingi juunis häälega liikuma hakkata siis vast millalgi ikka kohale jõuab, kuigi tööd seal siis vist eriti lootust leida ei ole, aga proovida võib ikkagi vist... Ööbiks näiteks rannas või kus juhtub, seal ju siiski üsna soe suvisel ajal :) Häälega minnes oleks see ka hea, kui võrrelda lennukiga minekut, et siis näeb ka teisi kohti :)

Hooaeg algab jah mais ja kestab kuni septembri lopuni. Toootsjatele on parim aeg tulla mai alguses voi isegi aprilli lopus.Koige motekam on jah CV napus uksest sisse astuda ja tood nouda....minimaalne hispaania keele oskus on kindlasti kasuks. Nimelt kuuluvad paljud baarid, restoranid kohalikele, kes pohimotteliselt inglise keelt ei osaka voi ei raagi. Kuna Hispaanias on toopuudus yks suuremaid Euroopas ja toootsijaid tuleb Ibizale lisaks Euroopast ka Aafrikast arvestage, et konkurents on tihe. Soovitaksin toootsijatele San Antoniot, mis on populaarne inglastest turistide hulgas. Saate vabalt hakkama teenindamisega inglise keeles, sest enamus kliendid on inglastest noored. Sama voib oelda ka Plaja den Bossa kohta, kus asub rohkesti hotelle, baare, restorane. Evissas(pealinnas) on isegi suvel siiski enamus suhtlemist hispaania keelne. Tuletan meelde, et kesmine Ibiza restoran voi baar naeb valja samasugune nagu 20 aastat tagasi. Siin on moned yksikud kohad selliseid ilusad ja kaasaegsed. Elamise yyrimiseks tuleks arvestada 600€ kuus ja yhe kuu rendi raha tagatiseks. Lepingu teevad viieks kuuks..sellist yhe kuukaupa pikendamisega lepingut siin eriti teha ei taheta. Hea oleks otsida selline korter, kuhu mahub rohkem inimesi, siis saab yyriraha teistega ara jagada ja tuleb odavam. Nt;www.habitat24.com voi pange netis otsingusse "aquiler piso Ibiza". Mul laheb Ibizal nyyd 4 aasta. Maili teel yritan kysimustele voimalusel vastata heli1612@hot.ee

Kuidas teil siis see plaan läinud on tekkis ka suur huvi minna hoopis hispaaniasse,kreeka asemel.Aga kuna ma ilmselt üksi siis loomulikult,pakkuks huvi siit leida reisi- ja toakaaslasi,kellega üür ära jagada!!!Kust leiaks siis tööd ja korterit?Ja kuidas seal on toiduga?

Kas on huvilisi, kes tahaksid mais sinnapoole liikuda?

mail: diziac_dj@hotmail.com

Läheme kahekesi Ibizale sel nädalal, kellel eestlastest plaan tulla andke teada! Saame ehk koos midagi korralikku üürida. Kui vaja saame ka esialgu öömaja pakkuda väikse tasu eest...

Edu meile ja teile;)

Sooviks sinna minna ja tööd otsima hakata on tööleidmine väga raske? Inglise keelt ka jagan mingil määral, mitte väga halvasti ega ka väga hästi enam vähem. Oleneb kuidas tööga on kui saab tööle ja kõik sobib, siis võiks sinna pikemalt jäädagi. Aga kuidas see asi välja peaks nägema oskab keegi öelda, peab olema mingi tööluba kah või? Ja kas alguses saab töötada mingi aja ainult ja siis peab tulema mingiks ajaks koju tagasi ja uuesti Ibizale tagasi, oskab keegi aidata või on kellelgi kogemused?

Kas kellegil on see aasta ka plaan sinna tööd otsima minna? nimelt siis aprillis või mais minna..

Kindlasti on raske, Hispaanias üleüldse Euroopa töötusemäära poolest esimeste seas (eriti veel noored). Kui hispaania keelt ei räägi, siis on ilmselge, et inglise keel peaks olema heal tasemel! Arvad, et keegi viitsib sinuga käte ja jalgadega rääkida, kui võib palgata järgmisel minutil inimese kes räägib soravalt võibolla isegi 2-3e võõrkeelt?

Hispaania kuulub Euroopa liitu, seega peaks see olema sama lihtne kui Soome tööle minemine. See kõik on muidugi suhteline ja sõltub palju inimesest endast. Olenevalt töökohast/ ametist võidakse nõuda erinevaid koolitusi vms...

Minul samuti plaan minna mais v siis juunis ! :)

Ma plaanin ka Hispaaniasse minekut ja just turismi piirkonda aga enne 15.juunit minna ei saa...

Kogemused Ibizal

Hei !

Oleme minemas 3kesi 21.aprillil Ibizale. Oskab keegi häid nõuandeid jagada töö ja korteri otsimisel? Ootame ka muud sealse eluga seotud infot :)

Triinu

HEI !

Olen noor seiklushimuline kutt ning tekkis ka mõte, et võiks minna tööle Ibizale, kuid kas juuni algus jääks liiga hiljaks ? Tuleks minna mai keskel ? Ise oskan küll natuke hispaania keelt ning inglis keel on suus. Mis keeli kõige rohkem tahetakse? Millised on keskmised palgad seal ?

Ette tänades, Kaspar !

Triinu1-olen jätkuvalt Ibizal aga palun võtke ühendust ja saame kokku. Vast mingi aja ikka leian, et veidi infot jagada. heli1612@hot.ee moosipurk- raske öelda, kas hilja või mitte....mingid võimalused ikka on. Seda enam, kui vaatad klubide avapidusid, siis juunis on neid piisavalt. Kriis on Ibiza hooaja kokku kuivatanud. Mai lõpus hakkab vaikselt soojendus pihta. Selge, et hispaania keel on oluline aga saab ka inglise keelega hakkama....edasi juba itaalia, saksa, prantsuse keel tuleb kasuks...Palk oleneb, mida sa teed aga teenindaja teenib u.800-1000€ kuus. Enamasti 6 päeva tööl ja üks vaba.

Tere. Lähen ka sõbrannaga juuni alguses Ibizale.Tahtsin küsida, kuidas sealöömaja leidmisega on? Sooviksime üürida suve lõpuni üks- kaks magamistuba mõnes korteris. Kas keegi oskab soovitada, kus saaks otsida neid kuulutusi või on mõistlik kohapeal uurida?

30 eurot öö eest makstakse ka siin Tallinnas ööklubides. Kui vaadata kui kallis on elu Ibizal, siis ikka väga madalad palgad seal peab mainima