HeY, Paluks abi Mallorcal korteri üürimise kohta!

Mul kavas tulla mallorcale veebruari lõpus. Mingi korterivariant on olemas (2-toaline ja 350 euri,Palmas)kuid see leitud internetist. Kas neid internetisaite tasub usaldada? Palju seal muidu korterite hinnad umbkaudu on? Kas seal võimalik teenitava palgaga toime tulla, kui eelmainitud korterit maksad üksinda ja töötad teenindavas sektoris?

Korter on sul olemas sellisel juhul, kui depod makstud, leping olemas ja võtmed käes. Mallorca kohta veebis ilmuv info võib olla kohati ekstitav ja uuendamata. Head üürikorterid liiguvad siin kiirelt või ei jõua üldse avalikule turule. Kui soovid elada normaalsel elamispinnal, siis oleks soovitav kellegiga korterit jagada - üksi läheb raskeks. Kui saarel hätta jääd, siis leiad meid blogi kaudu vajadusel ülesse.

Besos, Meelis

tänud ellaellale viitamise eest ka :)

Muidu nende netikuulutustega tuleb väga ettevaatlik olla kyll. Paljud inimesed, kes korterit üürivad on võtnud pildid korteritest tegelikult kuskilt kataloogist. Kui netis ringi vaadata võib kogemata peale sattuda päris mitmetele korteritele, millel sisustus sama, aga aadressid ja üürnikud erinevad. Ja päris mitmel aadressid ka kummalised. Näiteks yhe nn korter asus tegelikult mingis hardware poes. Ja yhel haiglas :D

Kas korteri üürid puhkuse ajaks või elamiseka pikemaks ajaks?Tahan ise puhkama tulla üksi.Meil saadaval puhkuse reisid 2,3,4 või pere omad.Ise olen inglismaal.

Kas see Mella kelle sõber on Alar ?

Plaan ikka pikemaks ajaks üürida.