Hinnad Itaalias ?

Me läheme perega tõenäoliselt 1 aastaks Itaaliasse. Tööd otsima ei pea. Aga sooviksin teada kui palju maksavad seal toidukaubad ? Kohvi,pasta,sink,liha,vorst,juust,juurviljad jne ? Kas on oluliselt kallim kui Eestis ?

Kas on olemas mõni interneti lehekülg kust saaks osta kasutatud autot Itaalias ? Millised on parimad kinnisvara portaalid või korteri üürimiseks peaks vaatama pigem ajalehti ? Ei soovi kolida päris suurde linna nagu Milano, vaid mõnda väiksemasse linna nt. Toscanas .

Võibolla oskab keegi veel öelda millega peaks arvestama Itaaliasse kolides ? Endal on kogemus eluga Hispaanias,aga Itaalia kohta suurt ei tea. Nii palju kui Euresesest ja muudest kohtadest lugenud olen .

Tänan vastajatele !

Natukene kirjutasin kunagi siin: http://karavanserai.bluemoon.ee/Euroopa/itaalia.php, ehkki turisti pilgu osast. Auto osas alustaksin siit: http://www.autoscout24.it/ Üürikorteri leidsin ise siit: http://www.mioaffitto.it/ aga kui otsida "affitto casa", siis leiad teisigi analoogilisi saite. Lisaks tasub vaadata veel kolitava comune lehele, mõned neist ka jagavad korteriotsimise linke. Koha peal tasub vaadata eelkõige tänaval seintele kleebitud kuulutsi - aga esialgse korteri leiab internetist küll.

Toidukaupade hinnad varieeruvad väga vastavalt a) regioonile b) linnale c) ostmiskohale d) ostetavale

Mina elan Bolognas ja üldiselt on minu toidukorv odavam kui Tallinnas. Samas on asju, mis on kallimad; hinna-kvaliteedi suhe on Itaalias parem, ja kui pingutada saab kindlasti kvaliteetse toidu odavamalt kätte kui Eestis. Samas, kui tahta, siis võib kordades kallim olla ka :D