Hispaania,Benalmadena. Leidub ka Eestlasi?

Olen tulnud siia elama, olen siin nädalakese olnud ja sooviks leida tööd ja ka niisama tuvusi. Kellel on miskit pakkuda andke aga teada,kõik oodatud.

Tere! Kas sul üürilist ei ole sinna vaja ? Me umbes 2-3 kesi plaan ka tulla jaanuari lõpus sinna, aga töökoha leidmine see on omaette küsimus.

Voime ju kohtuda, elan ka siin Arroyo de la Miel'is ehk siis Benalmadena osas. Ja voib olla saan ka tood pakkuda. Kirjuta mulle Sonumitesse voi jata omad kontaktid.

Olin septembris naisega Hispaanias (Benalmadena) puhkusel ja vaimustusin sellest paigast. Kohtasime ka üht eestlast, kes elas seal ja oli ühes poes tööl. Soovime ka ise koos perega sinna elama ja tööle minna. Oleks hea, kui keegi oskaks kirjutada enda kogemustest, kuidas seal tööd on võimalik leida.

Ette tänades!

Millises poes eestlane töötab? Ja kus? . . . Trip.ee lisas suured algustähed, palume postitajal olla tähelepanelikum !

Eelnimetatud eestlane töötab ühes ehete poes, mis asub Benalmadena peamagistrali ääres. Poe aknast paistab rand. Huvitav oli see, et kui poodi astusime kõlas poe raadiost Uno raadio.

Elan Torrequebradas, Benalmadena ja Torremolinose kandis.

Savuss, kuidas seal hetkel olukord on? Räägi natuke, kuidas sa sinnna läksid ja kas oli raske tööd ja elamist leida? Kas on mõttet praegu tulla sinna tööd otsima?

Tead ma ei teagi kuidas tööga on. Jõudsin siia 15.detsember ja siis kohe tulid pühad. Täna jõudsime alles lapsed kooli panna. Muidu on siin hetkel maru rahulik, inimesi liigub vähe sest hooaeg pole veel hakanud. Usun küll, et hetkel on õige aeg töö otsimiseks aga need on siit foorumist kellegi teise sõnad. Lihtsalt tundub loogiline, inimesed valmistuvad hooajaks ja ilmselt lihtsam kui hooajal midagi leida. Fakt on see, et inimesed hakkavad veebruaris siiapoole vaikselt sättima. Elamise leidmisega pole mingit küsimust, oleneb muidugi mida ja kuidas tahad. Mul on ridaelamubox, uurimisega pole mingit küsimust. Iga maja küljes on silt et antakse üürile väga paljusid pindasid. Usun, et korteri saab täna 300.- eurost alates. Loomulikult peab natuke otsima aga kindlasti leiab, otsima peab selleks,et odavamalt ja korralik leida. Ise maksan 800.- kolmekordse ridaelamu eest. Elame kahe perega, kokku kaheksakesti + pintsel ( koer ). Siia tulin omaljalal väikese bussiga. Tööga ei oska ma täpsemat infot anda kuna ise seda ei otsi. Tulime siia mingit kindlat äri tegema ja usun, et saame otsa peale.

Jäta ehk oma maili adr. Tahaks kysida midagi?!

Kas on veel kedagi, kes oskab enda kogemustest rääkida töö leidmisel. Millist tööd on võimalik leida, kui ei valda hispaania keelt. Kas inglise keelega on lootust tööd saada?