trip-krainetrip-ukraine-dark
Hispaaniasse?

Tere,

Kas on siin keegi, kel huvi umbes kuu aja pärast Hispaaniasse elama/tööle/õppima asuda ? :)) Olenb ise kindlalt minemas, kuid üksi natuke igav.

sooviks teada kuhu linna suundud, kas elamispind on juba broneeritud, olen ise ka huvitatud

Anna mulle palun enda kontaktmeil ja räägime lähemalt.

Ise elan praegu Londonis, aga 21 nov lähen Prantsusmaale ja sealt edasi üritan Hispaaniani jõuda. Tahaks seal tööd leida ja elada mõnda aega, aga pole õrna aimugi kuidas seal asjad käivad:P . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

Hei, ma lähen ise Gran Canariale kuna mul on seal üks sõber ees, kes aitab mind nii korteri kui ka töö otsingul. Kui Sulle Gran Canaria huvi pakub, siis anna aga teada :)

Eks ta natuke kaugel on, aga samas miks ka mitte täitsa tore koht pidavat ju olema:) Kui sa tõsiselt reisikaaslasest huvitud, siis palun võta ühendust edasisteks vestlusteks sass.vass(ät)mail.ee (see on ka msn) või telefonitsi null seitse viis null kolm üheksa kaheksa null seitse üheksa kolm ja UK suunakood ette (44 vist). Minul on igal juhul Hispaaniasse minek kindel, nii et miks mitte koos kaasmaalasega, koos ikka ju lõbusam:D PS. Võimaluse korral ära palun viivita kontakteerumisega, sest ma juba järgmisel nädalal Prantsusmaale kihutamas! . . . Trip.ee moodustas tekstist mõned laused ja lisas suured algustähed!

Üks neist näeb ette korrektse keelekasutuse sh. suurte algustähtede kasutamise lausete alguses ja kohanimedes.