Hollandisse(soov Amsterdami) tööle ja elama mõneks ajaks..

..soov siis Amsterdami elama minna mõneks ajakskuskil suve keskel v lõpus,kuna ma täiesti võhik selles välisriikidesse tööle minemises olen,siis ehk saab mind keegi eestlane kes seal on või seal eland töötand aidata mind veidi?! Et kas praegu kerge seal tööd saada ja mis ma peaksin selle jaoks tegema,kas seal on mingit tööluba vaja ja kust neid asju uurida?! Siis elamis probleem,ilmselt tuleb algul kuskil hostelis elada,et palju need kõige odavamad on seal umbes? Ja sama info ehk ka korterite üüri kohta(A):D?!

Minu maili ja ka msni aadress on Ramzay88@hotmail.com

Tänud ette:)!

Ramon

Kahju kuidas inimesed enda annet siin eestis raiskavad ja tahavad välismaale karjääri tegema minna, ent on samas nii saamatud. Trip.ee leidsid üles, no püüa siis natuke otsingumootorit kasutada ja loe natuke selle kohta netist. Kas töesti on inimestel nii, et peab näpuotsas kohale vedama elama panema ja süüa andma jne. . Kui sa nii lihtsatele küsimustele ise vastust ei suuda leida, kuidas küll sa seal siis hakkama suudad saada enda arvates? Vabandan oma sarkasmi pärast aga leian, et ei öelnud mitte midagi valesti.

Mida sa siis üldse vabandad kui leiad et kõik on õige:D?! Kurat kui sulle ei meeldi,palun ära aita siis,kõigil ei ole vb nii suuri arvutikasutamis võimalusi ja ei tea kohti kust aadresse otsida,aga selle peale sa kindlasti ei suutnud oma väikese rosina-ajuga mõelda eks!? KUST KURAT sa tead kui palju ma olen uurinud ja tean nende asjade kohta,võib-olla..."VÕIB-OLLA" ma tahan teiste inimeste arvamusi ka teada,kust kes ja kuidas mida uuris.. Ja mis kuradi pärast see lehekülg siin siis on,krdi tainas..?! Ela enda elu ja mina elan enda elu ja kui sul on minu tagumikku vaja torkima hakata,siis soovitan kurjalt mitte seda teha.. NB! Ei vabanda mitte millegi eest sest kõik on ju õige ja sellistele lohhidele ei ole ilmselgelt see koht pädev olemiseks.

Teised kes tunnevad et tahavad aidata,on kõik pakkumised ja info oodatud ning loodan et sellised keelepeksjad hoiavad oma suuvoodri reporteri või delfi lehekylgede jaoks..

Peace n love!

Annan sulle vihje, sinu abiliseks vöiks alustuseks olla google.ee ja sinul pritsis seda pädevust juba su esimesest postitusest seega päikest ja edu sulle:).