Hostesside ja klubitantsijate tööst Euroopa ööklubides - kas palk 30 000-140 000 kr kuus on reaalne?

Palun neil, kes on töötanud Euroopas hostessina või klubitantsijana, või kes on seda plaaninud ja võimalusi lähemalt uurinud, kommenteerida tööpakkumisi?

Tean, et Portugalis võid vahest 1000 EUR-i nädalas teenida, aga võib tulla ka 300 euriseid nädalaid. Ega sul ju palk fikseeritud pole, sõltub ikka puhtalt käibest. Illegaalne pealekauba.

Ise töötasin Milaano parimates klubides. Palk on 80-100 eur päev pluss %jookide pealt. Nii, et sõltub sellest kui palju kliente on ning, kui palju nad kulutavad, aga üle 3000 Eur kuus ikka oli raske teenida. Viis aastat tagasi oli ka kuid kui teenisin 5000 eur kuus. Tantsijad teenivad rohkem. Töötasin hostessina.

Ah jaa, töötasin ametlikult mitte illegaalina.

kes on hostess? Perenaine, eks ole. Aga mis selle nime tähendus on konkreetselt sellise ametikoha puhul? Mida hostess täpsemalt teeb klubis? Kui vaatasin seda Prantsuse klubi, mida nad vahendavad, tundb kyll puhtalt striptiisi-tema, nad isegi nimetavad end nr 1 stripklubiks...

Kas keegi on läinud hostessiks või tantsijaks JBM agency kaudu? Palun jagage kogemusi.

Mulle pakuti sellist võimalust raha teenida hostessina. Palganumbrid on küll ilusad, kuid mis on selle kõige hind? Kas keegi on läbi selle agentuuri käinud? Ja kas keegi kavatseb minna? Kas keegi on midagi positiivset või negatiivset sellest agentuurist kuulnud?

Ettetänades, Jumbu

Plaanisin ka minna JBM agency kaudu, aga jätsin minemata ja valisin teise agentuuri. Põhjuseks see, et lepingut ei saa Eestis, klubiga tehakse leping siis kui oled juba seal kohal. Läksin Paco Promotion Agency kaudu. Neil asjalikum leping. Kirjas kõik, mis garanteeritakse töötingimused, palk jne... ja selle saab Eestis enne tööle minekut!

Kas Paco agentuuri kaudu oli normaalne, kuidas oli on ka plaan minna aga üks ei taha minna hostessiks samuti, et kas keegi oleks huvitatud? k2tlynk@hot.ee

Hostess Itaalia

Kas keegi on läinud paco vahendusel hostessiks kuskile riiki? Kui ja siis paluks jagada oma muljeid, kas on üldse usaldusväärve firma? Endal oleks soov Itaaliasse minna, vb leidub veel kedagi kes tahaks kaasa tulla, kahekesi vähe julgem minna :)

Naine 22.

Mõtlesin pacojobs.com´i kaudu

No igalpoolt uurides sain aru, et see seisneb selles, et peab klientidega ühes lauas istuma ja nendega juttu ajama ja jooma koos nendega ehk siis head seltskonda pakkuma.

Kliendid on ju mehed. Selle tööga kaasneb paratamatult seksisoov klientide poolt. Loodan, et oled sellest teadlik.

Katsuge sellisesse lauda istuda kus on gay-d. Või nuh kui on maamehe välimusega siis nagu peded.Need nii väga seksi ei pruugi tahtagi.

Annukas22, sul oli vanust vist juba 22? Räägi palun samal teemal nt sõbrantsidega, emaga konsulteerimine ei tee ka muuseas paha.

Üldiselt - mis siin niiväga arutada. Kui tööga käib kaasas ametlik tööleping, kus on töökohustused ja palga suurus täpselt kirjas - laske käia. Ainult et ühtki dokumenti enda käest mitte mingil ettekäändel ära ei anna.

Kui midagigi tundub kahtlast või käib teie põhimõtetele vastu - loobuge koheselt.

Ja seda ei pea vist üle kordama, et kõik lepingud tuleb enne allakirjutamist läbi lugeda.

Noh võib ju anda ka aga see sis on kahjuks nagu see asi, et enda vigadest õppimine. Et kunagi saad lastelastele kõigest sellest jamast rääkida jne...ja hoiatada :) Et siis las õpivad Teie vigadest :)

Mitu tütart sul on Laanekas ja millises vanuses?