Jaanipidu 2008

Lugesin siit foorumist et aastal 2006 toimus limassolis eestlaste jaanipidu.Kuna ise viibin nüüd samuti limassolis siis uuriks väheke et kas see aasta ka midagi sellelaadset toimub?kui jah siis oleksin kohe kindlasti üks tulijatest.

2006 aastal oli jaanituli larnacas ja korraldas kadri. eelmine aasta ei tehtud midagi minuteada. arvan et ei viici keegi seda korraldada ka see aasta. aga kui keegi siiski midagi korraldab siis oleks tore teada :)

eelmine aasta jaanipaeva aegu pold aega ega jaksu seda teha ning kahjuks voi onnekis selle aasta oma korraldan ma eestis :P ma eestisse tagasi 17.mai

kadri

kaio vota uhendust...on su number muutunud?

mul on ikka sama vana number :)

kaio ja kadri tervitused teile ka Paphosest taivolt ja helenilt. me ka osaliselt eestis tagasi.

Kaks eesti tsikki oleks veel huvitatud osa võtmisest ;)

Tanan tervituste eest. Tean et limassoli rahvas pidi midagi korraldama.

..Ja veel kaks Eesti tsikki tahaks osa võtta!:D

Kas seda ei saaks kuidagi uurida, et kas midagi toimub?

Larnacas ei korralda sel aastal keegi midagi?

ise korraldage jumal küll, saatke sõna laiali ja ongi korras :) valige koht välja ja andke minna kes teil seal siis asju korraldama peaks? kes initsatiivi haarab see ka korraldab või siis ei peagi te jaani :D lihtne ;)

Hmmm...Minu teada ei k6nni siin kyll ykski eestlane silt sealjapeal"olen eestist".Aga ma arvan et kui saata siin kypriootide seal laiali s6na, et teeks jaanip2evapeo siis raudselt j6uab see l6puks eestlaste k6rvu,sest neid on siin meeletult palju ;)

Alusta siit..sina larnacas ja tüdruk agia napal....siin loeb kindlasti veel rahvast asja....Kadri ka ju nii korraldas...et sõna tuli larnacast Pafossesse välja ;) saar on ju väike :) siis on veel raadio...kuhu saab igaüks saata tervitusi sms iga..igal linnal on ju ka inglise keelne kohalik saate aeg..te saatke oma nr ja et sel kuupäeval eestlastel jaan seal ja seal kes tahab võtku ühendust...DJ d on seal alati varmad tervitusi ja teateid edastama :) selleks kui ise raadiot ei kuula nii usinasti kasuta kohaliku abi,et saada õige raadiosagedus teada ja vajalik nr...kuigi mina kuulasin igal võimalusel inglise keelsel ajal soovikat ja edastasin sealt palju tervitusi ja sõnumeid :) kasutage oma fantaasiat ;) edu teile