James Neill & Sons , Easter Denhead Farm , šotimaal

Tere ! Kas kellegil on kogemusi selles farmis töötamisega. Olen lugenud välismaistelt netilehekülgedelt nii häid kui halbu kommentaare. Osad ütlesid et see on parim farm,kus töötada, teised jälle et väga halvad elutingimused ja et palka sai vähe ja üldse halb koht. Ootan väga vastuseid, kuna kui tegu on tõesti halva kohaga , siis ei tahaks sinna eriti minna.

Tere Mul endal ka suvel plaan sinna samasse linna ainult ühte teise farmi tööle minna, mis ajal muidu kohale minna plaanite ? kahjuks ma selle farmki kohta midagi üelda ei oska kuhu minna plaanite aga ma usuks rohkem neid häid kommentaare kui halbu:)

Ka minul on suvel plaan sinna samma linna, ainult teise farmi, tööle minna :D Ma lähen arvatavasti pärast laulupidu, samas üksi eriti ei julge, niiet võib-olla muudan oma plaane.

Millal see laulupidu on muidu? Mul endal praeguse seisuga plaan minna 16ndal juunil bussiga riiga, sealt lendan glasgowsse ja sealt edasi rongiga ja bussiga. et äkki saab siis isegi koos minna

Meie töö seal algab 10 juuni :) hannes41 : aga kui palju läheb reisikulu kokku kui sõita bussiga riiga ja sealt edasi lennata glasgowsse. ise mütlesime minna lennukiga londonisse ja seal edasi bussiga, nii tuleks reisikulu ´mitte üle 1500 ( lennukipilet oli veidi alla 900, ja londonist bussiga perish´ linna ning nagu mina aru sain maksab see buss 300kr eesti rahas, )

Kui ma mingi aeg vaatasin siis sain alla 1000 eek siis pärnust bussiga riiga ja sealt edasi, aga praegu võibolla lennupilet natuke kallimaks läinud kuigi ei pruugi olla. Sealt kaudu saab umbes sama ajaga kohale mis see buss londonist perthi sõidaks. Kelle kaudu või mismoodi te muidu selle töökoha sinna leidsite?

Ise otsisin netist ja leidsin selle farmi kuulutuse ning kirjutasin sinna.

selge. Aga kui kinel see minek on siis, võiks ikka ühendust hoida.. hea oleks seal eestlasi ka kohata:)

Minek on suht kindel , ainus kahtlus oligi nendes kommentaarides mis ma selle farmi kohta leidsin ja hakkasime kartma veits. Muidugi võiks ühendust hoida, eriti veel kui need farmid lähestiku on ! ;)

äkki saadad mu maili peale (hannes41@hot.ee) oma msn-i aadressi vms:) Ma nats uurisin ja need farmid asuvad üksteisest ligikaudu 1km kaugusel;)

Me sõbrannaga uurime ka praegu seda samat varianti. Mõtlema panevad negatiivsed kommentaarid selle farmi kohta ja samuti pole varem ka kunagi korjamistööd teinud. Kuidas teil kogemusetega lood?

Nüüd tuli meile vastus, et oleme tööle võetud ja kuupäevaks on samuti 10 juuni. Gerrri mitmekesi minek on? Ja kuidas asjaajamine kulgeb? Oleks hea muljeid vahetada! :)

meie pole ka varem välismaal tööl käinud ;P aga me siiski ei lähe sinna farmi,kuna leidsime teise farmi kuhu minna ;P ma ei saa täpselt aru,mida sa selle asjaajamise all mõtled. Kui sa mõtled dokumente siis pole muud vaja kui passi ja kõik. :P Aga soovin teile palju edu ja loodan et teil seal ikka hästi läheb !! :)

Gerrri tahaks veel uurida ja puurida sinu käest üht-teist :D Miks te otsustasite teise farmi valida ja kas lõpuks saite infot, milline siis see farm kokkuvõttes on? Tahaks ka teada, millist palka teile keskmiselt lubati?

Sellepärast et see tundus kindlam olevat. Keskmiselt ei lubatud mingit palka sest korjamine käib tükitöö pealt iseenesest aga ta ütle et päevas peaks tulem kuskil 45 naela . Nii palju kui mina teada sain siis seal laagris pidid olema väga sõbralikud inimesed ( no need kes seal teised töölised on ) ja see laager pidi üldse tore olema aga selle farmeri kohta ma palju teada ei saanud.

kus see farm asub mis on neti adre tahaks ka lugeda

Meil ka plaan sõbrannaga sinna farmi minna. Kui sa seda postitust nägema peaksid siis äkki annad oma e-maili ja saame suhelda.

Tere!

Kas 2010 suvel keegi läheb Easter Denhead Farm-i? Ja, kes eelmisel aastal seal käinud, palun jagage kogemusi/arvamusi selle kohta.

Tere!

Mina olen esmaspäeval (14.06.2010) sinna farmi tööle minemas. Varem ei ole käinud aga eks siis kohapeal ole näha, mis seal saama hakkab.

Tere!

Sain ka meili, et oleks võimalik minna sügisest sinna farmi tööle. Kuid nüüd ehmusin veidi teie murede peale ära. Need, kes käinud võiksid nüüd jagada muljeid, et kuidas palk, elamis- ja töötingimused siis ka olid. Plaaniksin muidu minna sept-nov.

Olen ka uurinud sealt farmist ja eks näha ole vb hüppab ka see sügis sinna.