Juuli lõpus Hispaaniasse minek autoga.

Juurde vaja veel 1te inimest. Sobiks vanuses 19-25. Lähme kolmekesi autoga Hispaaniasse, lihtsalt lähme, otsime töö ja seikleme. Võtaksime yhe inimese veel peale, et küte tuleks odavam ja seltsis segasem , kui oled lõbus seiklusjanuline inimene siis anna teada ja lähme kõik koos! . . . Trip.ee lisas suured algustähed!

See plaan on minuplaanidega sarnane. Tutvuks teie plaanidega lähemalt. Exca58@hotmail.com

Kindlasti vaadake, et jahutav kliimaseade autos töötaks. Teele jääb palju lõikusi, kus peatusi teha suvalt ei saa. Viimati autoga samas suunas liikudes ei uurinud seltsiliste harjumusi-sõltuvusi ja piinlesin tubakasõltlaste kirerahulduses. Joodikutega pole ka just eriti huvitav reisida. Eriti kuumal ajal. Prantsusmaalt minnes on tasulisi teid. Kui kasutate rendiauto, siis saab vormistada putkas hiljem maksmise arve ja need lihtsalt maksmata jätta, aga see ei olevat ilus. Muidugi kiirteede kõrvalt minna on väga maaliline ja huvitav liikuda, aga aega kulub kõvasti enam.

Hispaaniasse minna lihnte. Prantsusmaal ja Hispaanias on aint teemaks, muud kui käik sisse ja aint tulista:D Ise eile tulin sealt;) . . . Trip.ee eemaldas liigsed kirjavahemärgid ja lisas suured algustähed! Palume tulevikus seda postitajatel endil teha!