Kaaslast/Kaaslasi?

Nimelt tõsine plaan minna Hispaaniasse töötama ja elama kuskil juulis või augustis. Hetkel tegelen keele õppimisega et lihtsama osa selgeks saaks ja kergem oleks. Oleks veel huvilisi? Kõik pakkumised on teretulnud :) Eriti tore oleks kui mõnel juba isegi kogemused olemas oleks :) Aga pole väga tähtis peaasi et toredaid kaaslasi leiaks :) Endal kogemust pole aga tahtmine on suur.

jacko_the_dog@hotmail.com

mul ka suht sama plaan, aga mina plaanin minna septembris ilmselt :) ja samuti ka ei tea veel kuhu ja mida tegema :D

Ega ma ise ka ei tea veel kuhu ja mida tegema pingsalt ikka otsin neti kaudu midagi erilist pole leidnud veel :D ( Kui midagi ei leiagi selleks ajaks enne sinna minekut, siis ma arvan et kott kokku ja kuu elamise ja tagasisõidu raha kaasa igakjuhuks ja eks kohapeal ikka näkkab :) Mulle sobiks septembris ka.. Peaasi, et oleks kaaslasi päris üksi ei taha minna võiks pisikese pundiga olla nii max neljakesi.. tuleb muidu masendus peale kui kohe midagi ei leia kui üksi läheks ja tuleks koju :D Mul vaja paar asja ära teha veel enne minekut enne minekut ja suvel jõuaks ühele poolele nendega et siis sügisel nägemist Eestile öelda :D Ja augustis vaja veel onu pulmas ära käia :D Sa ise oled käinud kunagi Hispaanias? Mis keeled ka suus on?

Ma veel kahjuks ei ole jõudnud sinna, aga hullult tahaks ning ka sama teema, et üksi on ikka halb minna, et mingi pundiga oleks palju parem. Keeltest räägin eesti, vene, inglise vabalt; hispaania keel on mul selline enamvähem, et ehk saaks hakkama; pisut-pisut oskan prantsuse keelt ka :) Kuidas endal keeltega on ?

Aga üks kaaslane on sul siis olemas :D Kui sul veel juba kedagi pole? Ma saan hakkama Eesti,Soome,Inglise ja Vene keelega.. Aga Hispaania keelest ei tea midagi :D Eks peab mingi õpiku vaatama endale ja vähe midagi õppima päris lollilt ka ei taha minna :D

Hehee.. õnneks hispaania keel väga raske pole :) ma arvan et mul olekski veits keelepraktikat vaja ja edasi läheb ladusamalt Aga sul ühtegi kaaslast ei ole ?:)

oleksin ka väga huvitatud teiega kaasa tulemisest! lähen sinna ise baarmani tööd otsima,aga kui midagi huvitavat pakutakse siis ära ei ütle:) et kui teil veel on kohti reisikaaslasele,siis andke teada. kambakesi ikka lihtsam ja lõbusam;)

tervitusega Janek!

et kui on kellelgi sihuke seis et tahab veeta mõne aja viinamarjaväljal Barcelona lähistel siis jätku asjakohane sõnum. töö? ei, see oleks rohkem nagu et veedaks aja mõnusalt:)

Kas saaks täpsemalt? Mis plaan on?

Mina veedaks küll hea meelega aega viinamarjaistanduses Barcelona lähistel :) Otsingi hetkel tööd ja Hispaania oleks ideaalne.

Ma lähen juuli alguses Hispaaniasse:) Miks Hollandist ära tuled, kool sai läbi? :P Aga eks kui koos just ei lähe siis seal kindlasti näeb ;) Kui ülespoole vaatad, siis saad aru, kes ma olen ;);)

siis minu msn on kriishu@hotmail.com :)

mul on meiliaadress ka nii et viinakast huvitatud kirjutagu ullike/konks/gmail.com ja alustaks mai keskel juba nii et suhtkoht kiire ree peale hyppamisega:)

Kõik kes 26. September lendavad Barcelonasse 15:10 lennukiga ja otsivad kaaslast andke teada. krahvdracula@windowslive.com msnis või kirjutagu! Minul sellele lennule pilet juba ostetud:) Tore oleks kui leiaks kellegi kes sinna poole ka teel :D

Olete te juba kôik siin Hispaanias? Kuidas teil siis lâheb ka?