Kanada,Whistler

Tere! Andke teada kui keegi oleks huvitatud minema Kanadassse Whistlerisse 08/09 talvehooajaks tööle/lauda-suuska sõitma. Mitmeksesi ikka huvitavam. Thx

Teemaalgataja, järgmisel korral lisa menüüst ka sihtkoht. Lisasin praegu ise.

Tere, Juss!

Kui vana oled ja mis alal töötad? Miks just Whistler? Uurisin üht atlast, ei leidnud sellist kohta. Olen käinud Calgarys reisil, aug-sept 2001, siis matkasin ka Kaljumägedes.

Plaanis on kas Island, Alaska või Kanada. Islandile saab ilma paberiteta. Mõlema Põhja-Ameerika maaga on asjad tüütult aeganõudvad, palju bürokraatiat. Et Ameerikasse tööle saada, pead kõigepealt leidma tööandja, kes on nõus sind tööle võtma ja saatma sinu elulookirjelduse jm paberid kohalikku immigratsiooni osakonda. Kui sealt tuleb nõusolek, saad hakata tööviisat taotlema.

Ka Ka Kanadasse on tööviisat vaja ja selle peaks vist saama siis, kui on tööandja kinnitus, kas pole nii?

Raudrohi

Tiiu, Whistler on tõenäoliselt kogu Ameerika kontinendi kõige kuulsam suusapiirkond üldse.

Tere, kas tänaseks on plaanid selgunud, whistlerisse minek, või olete juba kohal? Mul ka plaan sinna poole lennata, mõtlesin just sama, et seal suusakuurortis tööd teha oleks mõnus.

Whistler on SUPER LAHE koht! Olen seal ise 2 korda käinud ja järgmisel aastal jälle. Ei lähe küll tööle vaid lihtsalt reisima:) Mitteteadjatele - http://www.tourismwhistler.com/ Whistler asub Kanadas BC-s, Vancouverist umbes 2-tunnise autosõidu kaugusel põhjasuunas. Lisaks toimuvad siis 2010 a ölümpiamängud Vancouveris, kus siis minu teada enamus suusaalad toimuvad Whistleris.

..on v2gev!!!

Kaks v2ikest asja: Soovitan k6igil minejatel eelnevalt veenduda, et neil ei oleks k6rgusekartust. Lahtised gondolad liiguvad tihti maast suhteliselt k6rgel ning nii k6rgete m2gede puhul ei pruugi inimene enne teadagi, et tal k6rgusega probleeme on (eriti Eestist tulleks).

Lauaga s6itmine n6uab harjutamist ning selle 6ppimiseks ei ole vaja kohe olympiam2gede otsa ronima hakata. Spetside s6nul on see isegi vastun2idustatud. Oma kukkumised tuleks soovitavalt madalamate kyngaste otsas 2ra kukkuda, enne kui Whistlerisse minna. See soovitus kogenenumate s6itjate puhul muidugi ei kehti.

Blackcomb ja Whistler on nyyd omavahel 11minutise gondolaga yhendatud. See projekt sai just 2ra valmis ja kuulub a la maailmaimede klassi.

Ise Vancouveris elades kavatsen esmalt linnal2hedaste, odavamate m2gede otsa testima minna. Kui seal pepu korralikult siniseks kukutud, siis saab ehk ka Whistleriks kunagi vaim valmis.