trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas keegi on Kanadas ehitustööd tegemas?

Kuidas seal elu on? Olen varem Inglismaal Londonis ja Bornemouthis ehitustööl käinud. Viimased kolm aastat eestis aga nüüd hakkab siin nutuseks muutuma. Paneks mingi pundi kokku ja avastaks vähe maailma . Üks sõber läks Londonisse tagasi, novembris. Saab seal nüüd 80 £ päevas. Pole just eriti ihaldusväärne tasu arvestades, et nael hetkel mingi 1/18. Võibolla teab keegi paremaid jahimaid?

Tere! Mul on pikemat aega olnud plaanis Canadasse minna, olen natuke uurinud asja, ametilt olen elektrik ja tean, et seal lööks selle erialaga läbi, paberid ja muu on täitsa olemas. Aga olen üritanud leida kontakte(ühe leidsin, pidi muga peale jõule ühendust võtma, eks näis) Aga ennem pole midagi kindlat, kui on olemas töö ja muud asjad, st kohal ja kõik toimib. Kas kirjutaja härral on kindel visioon või kontaktid? Kui jah, siis oleks täitsa käsi. Igatahes ootan huiviga su mõtteid ja kui Sa ei ole lihtsalt maailmarändur, kes igaltpoolt on jamadega pidanud lahkuma, vaid inimene, kellele saab loota ja kellega plaane teha ilma et kuskil jamadesse satuks, siis oleks seltsis tegutsemine täitsa OK(ära palun võta isiklikult, sest saad ju aru, mida mõtlen)

Minu e-mail holari@gmail.com Inimesed, kellel on kontakte või juba ise kohal, siis palun kirjutage, äkki saab midagi teoks.

Lugupidamisega Holari

V22rt ehitust66lised on Kanadas hinnas. Seda just eriti Vancouveris, kus majanduslangusest hoolimata kibe olympia-eelne ehitust66 hoos. Tuttav kanada p2ritolu ehitust66line r22kis, et palgad algavad 15 dollarist tunnis ja edasi spetsialiseerudes on v6imalik saada yle 30 tunnis. Ta ise 6ppis 2ra suuremate konstruktsioonide keevitamise ja elas kesklinnas pilvel6hkujaid kokku pannes p2ris lahedalt 2ra.

Ma ei ole ehitust66lisi vahendavate firmadega kursis, aga t6sisel huvilisel soovitaksin ette v6tta Citizenship and Immigration Canada lehekylg ja sealtkaudu omal k2el skilled workeri viisat ajada. Protsess ise v6tab p2ris kaua aega, nii et m6ttekas on avaldus v6imalikult kohe sisse anda ja siis lihtsalt yldse kogu see asi 2ra unustada. Kui avaldus kuue kuu kuni kahe aasta p2rast 2ra kinnitatakse, siis on tore yllatus!

Teine variant on muidugi koha peale turistiks kylla tulla, elu-olu yle vaadata ja siinsetesee firmadesse intervjuudele minna. Kui ennast 2ra t6estad, siis v6ib m6ni firma riiki t66leasumist isegi sponsoreerida (kuigi lihtt66 puhul on see v2hem t6en2olisem). 6ige viisa taotlemiseks tuleb aga minu teada riigist lahkuda, et t66viisaga taas riiki siseneda.

Eestlane on raske t66ga harjunud ja l66b v2hemalt Ameerika kontinendi l22nekaldal lahedalt l2bi. Siin on elu-olu nii rahulik, et eesti m6istes normaalse t66ga harjunud inimestel l2heb h2sti - kohalikud ei viitsi ise nii palju rassida:)

See saamine ei pidanud sinna niki väga raske olema, pean hakkam aasja lähemalt uurima..lähen klikkan sellele lingile ja vaaan edasi, alustuseks seegi hea