Kas kellegil on kogemusi agentuuriga Oü Overseas Challenge?

Kas kellegil on kogemusi sellise agentuuriga. Täpsemalt huvitaks Au pair (lapsehoidmine) USA-s.
Samuti on oodatud teiste agentuuridega kogemused, kes värbavad Usa-sse tööle. Kes on käinud ja tahab minna samuti!
Kaalun seda varianti väga tõsiselt, kui ei taha rutakaid otsuseid teha.
Ootan huviga.

Minul sama küsimus, et kas kellelgi on kogemusi selle agentuuriga? Ja elin57 mina leidsin selle tööpakkumise cvkeskusest ja kaalun ka varjanti sinna minna:)

mul täpselt sama teema. homme on nende eestvedajaga intervjuu. te juba intervjuul käind?:)

Mul ei ole veel intervjuul käidid, sest ei teadnud kindlalt kas just see on õige agentuur. Aga kuidas läks? Mida seal siis ka uuriti ja palju maksma peab?

Samas mõtlen, et kui minna siis tahaks minna kas kevadel või vara suvel..nii aprill, mai...sest kui aasta pärast tagasi tulla siis siia lörtsi sisse küll ei taha..siis hakkaks siin just suvi:)
Praegusel hetkel on mul otsustamisega raskusi, sest kui lähen jääb 5 aasta pikkune suhe katki... Kas teil ka jääksid elukaaslased maha? Samas tunnen et vajan puhkust ja uut maailma (kui on raskem aeg suhtes) siis aga kui kõik on hästi, kujutan juba ette kui hullult igatsema hakkan seal:( Kõik tuttavad ja pere soovitab minna. va. elukaaslane:(

Nonii ..Mina käisin ära, ei olnd midagi jubedat seal intervjuul.Päris kena naisterahvas oli ja tundus tema jutust et päris paljud tüdrukud käind ja aasta pärast ka tagasi tulnud:)
Mina ise tahaks minna suve lõpul nii :) Kuna kool vaja lõpetada
mul jääks ka kallim maha, aga kindlasti ei puruneks see mul ja minu elukaaslane toetab mind igati:) Ma vähemalt usun seda, et ta ootab mu ära.
Ja mul ka see asi et tahaks maailma näha ja keel selgeks saada ..

Hetkel on mul asi seisma jäänud, ja ma ei ole üldse enam kindel kas saangi järgmise aastanumbri sees minna... Ei tahaks midagi lubada:( Kahjuks tulid mõned perekondlikud sehkendused vahele. aga Never say never. Kui tekib uus võimalus siis kindlasti võtan ühendust. Kas siis koos minna või sinu kogemustest õppida:)

üks hea agentuur on veel, kus saab minna mitmesse kohta Au Pairiks on : www.aupair.ee ( uurige ja vaadake ise :) )

aupair.ee (EVMAR-i) kohta netis nii palju negatiivset infot ju:(

Ma soovin ka minna OÜ Overseas Challenge kaudu lapsehoidjaks, aga on tekkinud küsimus et kas see agentuur on ikka olemas ega see lihtsalt mingi jama pole, kes soovib inimestelt lihtsalt raha saada, sest olen kuulnud et mõni agentuur võtab raha ja ootad siis mitu aastat ja saad teada et seda agentuuri pole olemas (välismaal, mitte Eestis).
Kas keegi käis intervjuul ja kuidas oli?

vaatasin, et see OÜ loodud juba üle 2a tagasi, ei usu, et nii kaua keegi pettust saab mängida ja üks eelnevatest kirjutajatest(kerts1) käis seal intervjuul ka ära ju. Kirjutas suht positiivselt sellest, ei tea, miks see siit ära kustutatud on?

hmm..hei vaatan ka et kustutatud. Väga imelik. Ma veel andsin oma emaili ka et suhelda teistega kes läinud on.
Aga ma ikkagi ei lähe selle kaudu usasse, kuna see paberiajamine oli nii imelik ja see online avalduse täitmine. Korraga vaadati üle, et kõik korras jne ja siis järsku viimasel minutil et muuda veel ja lisa nii ja miks ni.

Kas keegi, kes asjast huvitatud või ise selle läbi teinud, jagaks oma maile? Tean, et vana teema. Aga ei leidnud ka kuskilt uuemat.

Mina tulin selle firma kaudu ja olen mega rahul- olen nüüdseks USA-s olnud kuu aega ja meeldib nii väga! Soovitan seda firmat kindlasti ja inimene, kes Eesti poolel suhtleb on ka väga tore ja abivalmis!

Asi toimis. Läksin sama programmi kaudu 2006.a oktoobris (ettevõtte nimi oli siis küll teine, kuid Cultural Care Au Pair e. siis USA-poolne esindaja on samaks jäänud).Eesti hoiab programmis osalejaga alati kontakti, lisaks on määratud USA-s ka veel piirkondlik kontaktisik (LCC - local childcare coordinator), kes korraldab au pairidele erinevaid üritusi ning hoiab neil silma peal.

Aasta, mis ei unune :)

Minejatele teadmiseks: programmis osalevad perekonnad on väga erinevad, seega soovitan hoida pea selge ning jälgida, et perekond kuhu sattusite teile just kõige sobivam on! Kui võimalik, paluge perekonna eelmiste au pairide kohta lisainformatsiooni. Sealt peaks nii mõndagi selguma perekonna kohta, kuhu suundumas olete.

Võõrustaja perekonna ja au pairi vastastik austus on hea algus suurepärasele aastale! :)

Soov oleks teada, et kas kellegil on kogemusi firma Overseas Challenge oü -ga?
Tahaks selle firmaga minna see suvi USA-sse lapsehoidjaks.
Igasugune info on väga tere tulnud :)

Ette tänades

Ja ma tean, et siin on selline teema üleval, kuid siin pole väga palju seda kommenteeritud. Oleks super hea kui keegi veel, kellel sellega kogemused olemas kirjutaks siia :)

Ma lähen selle sama firma kaudu ja olen ainult head kuulnud selle kohta, mitte midagi halba. Kas sa oled juba intervjuul käinud?

Nüüdseks 9kuud USA-s olnud...pikendan veel teiseks aastaks ka- super kogemus, perekond ka super! Muidugi tuleb hoolikalt valida perekond, sest elate ikkagi ühe katuse all ning probleemid on lihtsad tekkima, kui ei ole vastastikust austust..tuleb suhelda! Kes soovib rohkem infot, kirjutage julgelt!

Tahaks teada juba selle agentuuriga käinutelt kas Te leidsite ja selle kuulutuse cvkeskusest või kuskilt mujalt ? ( Kui cvkeskusest kuidas te nendega ühendust saite enne kui Te kandideerisite ? ) Ja kui palju Teil ligikaudu tasud olid ?

Mina leidsin cv-keskusest kuulutuse. Kandideerisin, võeti ühendust meili teel, oli ka juba esimene kokkusaamine, igati hea mulje jäi ja nüüd ajan asju ja tõsine plaan on minna. Tasudest siis niipalju, et 8000.- läheb kuskil ära, kui ise minemas olete siis selgitatakse teile täpselt ära, mis summa kuhu jne. Annan ka edaspidi teada kuidas mul läheb :)