Kontori/raamatupidamistöö Inglismaal

Tere,

Olen huvitatud kontori- või lihtsama raamatupidamistöö leidmisest Inglismaal. Äkki on kellelgi selles valdkonnas kogemusi?

Oman 4aastast töökogemust avaliku sektori raamatupidamises, samuti olen teinud 5 aastat raamatupidamist väiksemale erafirmale. Hetkel omandan MBA kraadi.

Inglise keelega saan ilusti hakkama, töötasin aasta Austraalias, sh 4 kuud hotelli receptionis, kus puutusin natuke kokku ka raamatupidamisega.

Kas mul üldse oleks lootust ja millistest agentuuridest tuleks otsimist alustada? Mis tuleks kasuks CV kirjutamisel? Kui palju on UK raamatupidamine erinev Eesti omast jne.

Kui keegi omab kogemusi ja on nõus neid jagama, siis palun kirjutage sizzta@msn.com

Tänud ette :)

See muidugi hea, et sul juba kogemused olemas, aga siin ikkagi ei aktsepteerita mingi teise riigi sertifikaati. Ma ise opin praegu kolledzis NVQ 2 accountingut. Tegelikult paris lihtne on, aga siin kasutatakse vaga palju ikkagi neid arvepidamise raamatuid (cash book, sales ledger, purchase ledger). See meetod muidugi kindlam ka, juhul, kui arvutitega peaks midagi juhtuma. Void ju oma tookogemused kirja panna ja proovida, akki onnestub midagi saada! EDU SULLE!