Korteri üürimine Amsterdamis

Tere.
Kas keegi oskab öelda kui suur Amsterdamis korteri üür on? Kindlasti on ka seal see piirkonniti erinev aga äkki oskab keegi seda teemat kommenteerida. Liigub siin üldse kedagi, kes hetkel Amsterdamis elab?

Üldiselt on Amsterdamis korteri üür (keskmine) 800.- eurot kuus! Tõsi, on võimalik leida siin ka märksa odavamalt 500 (kui tõsiselt vedama peaks) ning 600.-eurot. Aga enamvähem korraliku korteri eest peab siin ikka raha välja käima. Kuna Holland on eestimast pindalalt väiksem ning siin elab palju inimesi 10x rohkem kui eestis ja enamgi veel siis hinnad on kallid, ning eriti Amsterdamis! Muidugi juhul kui üldse leiad! Hetkel ise koos kaasaga UKs kuid tulime siia sammuti Hollandist ning plaanime sinna tagasi minna lähi nädalate jooksul. Hetkel mõtleme ja vaatame, et kuhu oleks kõikse parem variant minna. Tõenäoliselt kuskile väiksemasse linna!
Ennist pesitsesime Rotterdamis. Sinna tagasi küll minna soovi ei ole ;)

Ära unusta tagatisi jms rahasid :)
Edit: Kui sul on plaanis Hollandisse laekuda ja korter üürida siis jäta oma MSN äkki saab kas abiks olla või mitme peale võtta, oleks odavam:) Aga eks see ole sinu otsustada.

Mu msn on c2tukene@hotmail.com
Mitme peale üürimisest oleksin väga huvitatud:)

Kas saaksin AboveAndBeyondi meili aadressi? :)
Ise lähen oktoobrist Hollandisse üheotsa piletiga, ning kavatsen paariks aastaks jääda. Töökoht hakkab asuma Almeres. Oleks miljon küsimust sealse elu, asjaajamiste jne kohta. Äkki tahad muljeid jagada? :)