Küpros Larnaca

Tere kõigile!

Selline küsimus, läheb keegi Larnacasse aprilli alguses? Ise plaanis 12 aprillis minna, läheme kahekesi sõbrannaga, võib olla keegi läheb veel, et saame siis koos elukoha üürida seal =)

Tere! Soovikisn ka Aprilli algul ära minna siit. Kas Teil on juba piletid ostetud?? Kas teil juba töökoht ka olemas seal? Jään vastust ootama:)

tsau! meil on lennupiletit käes, aga tööd ja elamiskohta veel pole. Tegelikult otsime tööd siit läbi interneti, ja soovime elamiskohta saada tööandljalt) kas sina plaanid üksinda minna?

Praegu ei ole jah kedagi kellega koos minna? Seltsis oleks ikka julgem. Kuna teil siis täpsemalt lend läheb? Kui palju pileti eest maksma pidite? Kas on internetis sinna palju tööpakkumisi?

kle me lendame Riiast 10 aprillil välja läbi Saksamaa, 12 aprillil sealt juba Larnacasse. piletit tulid välja 2500 eeki, tööd aitab, mitte päris palju, vaid leida saaks küll. Sa võtsid endale piletit ka juba?

kui siin ei taha anda iis meil on roby02@hot.ee

jäta oma msn või kirjuta mulle meilile roby02@hot.ee . plaanin ka samal ajal minna, ehk saab koos sama lennuga.

Mul ka plaan selleaja paiku minna sinna. aivar.ohno@gmail.com kirjutage mulle räägime siis täpsemalt. Lähen muidu üksi plaanide kohaselt. Pole kellegagi koos minna, et ehk läheks siis koos:)