Küprose päikese alla,...

Lugu selline,sõbrannaga oleme siin neid postitusi lugenud ja kirjutanud Küprose teemaga kursis olevatele.. Selgemaks pole midagi saanud.. Ja nüüd siis ongi stsenaarium selline: 20 aprilli paiku põrutame Küprosele. Ei,meil ei ole midagi valmis vaadatud,ei elu-ega töökohta,lihtsalt läheme Kui seal asja ei saa,siis tuleme tagasi,aga vähemalt ära käidud!

Igaks juhuks siis küsikski ,et kas keegi leidub,kes sooviks ühineda???

Päikest! tydo180@hotmail.com

Tahaks ka juba minna, aga selline loll probleem et viimane eksam 16.mai ja aktus 20.juuni, mistõttu pean kuu aega lihtsalt siin passima. Väike hirm et juuni lõpus polegi äkki midagi teha seal:( Kuhu täpsemalt minna mõtlete? K.T

Midagi ikka leiad,seal ju palju asutusi ja tööjõudu läheb kogu aeg aina rohkem vaja :) Kindlat sihtkohta meil pole,nimelt võeti meiega ise ühendust,alguses Eesti agentuur Staff OÜ ja nüüd siis reedel helistati meile Küprose agentuurist,nüüd jääb üle vaid vastata koha managerile,kes täpsemalt meie töökogemuste kohta uurib.Muidugi see faktor on ka meil,et jääme Küprose päikese alla 6 kuuks.... Aga kui midagi selgub,et kuhu täpsemalt ja millal,siis annan teada Sulle :)

Edu ja päikest ! Egle:)